Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim profilu zamieściła zdjęcie 19-letniej już córki Marceliny. Aż trudno uwierzyć, że młodsza córka Królikowskich jest już dorosła!

Córka Pawła i Małgorzaty Królikowskich kończy 19 lat

Marcelina Królikowska jest jednym z pięciorga dzieci aktorskiej pary: Pawła i Małgorzaty Królikowskich. Najbardziej znaną w show-biznesie latoroślą rodziny jest Antek, który ma na koncie już kilka znaczących ról w filmie i telewizji, jednak najważniejsze chwile jego kariery wciąż przed nim. Śladami rodziców i brata poszła też Julia Królikowska, która na ekranie zadebiutowała jako maleńkie dziecko. Z kolei Jan Królikowski to uzdolniony muzyk, które kompozycje pojawiły się już w kilku produkcjach filmowych. Ksawery, najmłodszy syn pary, ma dzisiaj 14 lat.

Tymczasem swoje 19. urodziny obchodzi Marcelina Królikowska, która raczej unika zainteresowania mediów. Wiemy, że jej pasją jest fotografia i również dzieli rodzinne zainteresowania i talenty artystyczne. Na instagramowym profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej pojawił się wpis dedykowany córce z okazji jej urodzin:

Córka,córcia,córkiełka. Nasza marcowa panienka, jeszcze niedawno dziewczynka, dziś przyjaciółka - na zawsze córeczka. Bądź szczęśliwa skarbie i zawsze miej czas na miłość,marzenia,śmiech, życzliwość, dzielenie się, rozmyślanie i czytanie.