Małgorzata Rozenek zaatakowana przez fanki! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z dziećmi udali się na rodzinne wakacje. Po zakończeniu zdjęć do ich najnowszego programu "Iron Majdan", para zdecydowała się odpocząć od kamer. Gwiazda TVN jak wiadomo, chętnie chwali się zdjęciami z wypoczynku w sieci, ale niestety niektóre z nich wzbudzają spore kontrowersje. Zwłaszcza jedno, na którym Rozenek pozuje w bikini, pokazując swój umięśniony brzuch. Negatywnych komentarzy pod adresem gwiazdy nie brakuje. Małgorzata Rozenek chyba nie spodziewała się, że jedno zdjęcie wywoła aż taką burzę na Instagramie...

Małgorzata Rozenek - afera o zdjęcie w bikini

Pod kontrowersyjnym zdjęciem, nie brakuje negatywnych komentarzy pod adresem Małgorzaty Rozenek:

"Piękne ciało, nie jestem zazdrosna, też jestem mamą i dbam o siebie, ale gdyby moja matka półnaga co chwilę wrzucała zdjęcia prowokacyjne do sieci, wstydziłabym się jej, serio, a daleko mi do pruderii. Uważam że brakuje pani klasy w tych wszystkich zdjęciach i pokazywaniu siebie. Co innego, gdy faktycznie paparazzi robią z ukrycia jak Kate Middleton, ale tutaj własna wola. Moim zdaniem strasznie obciachowe i nie warto, za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia". 

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK kopiuje styl Dody?! Gwiazda odpowiada: "Inspirowałam się raczej..." 

"Osoba ucząca inne jak być "damą" nie powinna wstawiać takich zdjęć do sieci... Dziwię się, stacja na to pozwala. Pani Małgosia od jakiegoś czasu zmieniła styl i nie pasuje do takiego formatu... Kreacja odsłaniająca pupę na pewno byłaby skrytykowana przez "mentorki" programu dlatego zastanawia mnie czemu Pani Gosia jest tam prowadzącą kiedy bardziej nadaje się na uczestniczkę..."

A Wy co sądzicie o takich zdjęciach Małgorzaty Rozenek? Rzeczywiście przesadza?