Już 1. odcinek show Azja Express został zdominowany przez Małgorzatę Rozenek i jej programowego partnera, a teraz już także męża – Radosława Majdana. Scen z ich udziałem było w programie najwięcej, a internauci na Facebooku, Instagramie i Tweeterze najczęściej komentują właśnie spontaniczne teksty Perfekcyjnej Pani Domu.

ZOBACZ: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - tak przebiegała ceremonia zaślubin. Zobaczcie zdjęcia zza kulis i poznajcie szczegóły ślubu roku!

Po emisjach dwóch pierwszych odsłon Azja Express Internet rozszumiał się na temat ripost i komentarzy Małgorzaty Rozenek. Nie da się ukryć, że gwiazda TVN przyćmiła swoim spontanicznym, szczerym zachowaniem innych uczestników. Jak to się stało? Rozenek znalazła na to idealny sposób! Do gry wkroczył jej cięty język.

Zaczęło się od artykułowania przez Rozenek dramatycznych wyborów typu: Radzio, brać te legginsy?! A te? oraz zwrotów do ukochanego typu: Bierz go, bierz go! czy kultowego już: My razem jesteśmy niezniszczalni". 

ZOBACZ TAKŻE: Ekskluzywne zdjęcia uczestników Azja Express. Gwiazdy bez makijażu!

O tym, że świeżo upieczona żona Radosława Majdana będzie królową programu, mówiło się już od wakacji. Przypuszczenia te potwierdziły się po emisji dwóch pierwszych odcinków. I nie chodzi tu jedynie o osławioną scenę, w której gospodyni Małgorzata Rozenek tłumaczy pasażerom tajlandzkiego autobusu, kim jest ona i jej ukochany. Zwrot: He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland. Really wszedł już nie tylko do kanonu programu, ale ma szansę na dobre zadomowić się w żywym języku polskim. W sieci powiały się już nawet memy z oryginalnymi Beckhamami zdającymi się mówić: He is Radek Majdan. Me is Małgorzata Rozenek:

Również drugi odcinek Azja Express obfitował w odzywki Rozenek, którymi przez najbliższe dni będzie żyła cała Polska. Jak choćby ta, kiedy zmęczona i zirytowana Małgorzatakrzyczy do swojego partnera: Nie mów do mnie TERAZ czy choćby: Ja wybieram DUŻE, bo się tak przyzwyczaiłam. Perfekcyjna Pani Domu miała tu na myśli koszyk z jajkami, które w trakcie programu uczestnicy musieli zjeść…

Widzów programu Azja Express rozśmieszyło do łez także chaotyczne pakowanie się na podróż jeszcze podczas pierwszego odcinka, podczas którego co najmniej kilka razy pada imię partnera Lady Rozenek. Jak podsumowują niektórzy internauci, imię Radek jest słowem, które póki co najczęściej pada w programie. I wszystko wskazuje na to, że raczej szybko się to zmieni…

A wy macie już swoje ulubione teksty Małgorzaty Rozenek? Zaczynacie posługiwać się nimi na co dzień?