Instagramowy profil Małgosi Rozenek budzi mnóstwo emocji wśród internautów. Niemal każde zdjęcie gwiazdy TVN-u wywołuje lawinę komentarzy - krytyki, zachwytu lub po prostu chęci zadania pytania Małgorzacie. Ostatnio prezenterka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej twarz pozbawioną ciężkiego makijażu i doczepianych rzęs. Odzew, jak można się było spodziewać, był błyskawiczny.

Małgorzata Rozenek bez makijażu

Żona Radosława Majdana przyzwyczaiła nas do określonego wizerunku. Małgosia zazwyczaj stawia na makijaż, profesjonalny manikiur, przedłużane rzęsy i regularną opiekę fryzjerską. Aktualna sytuacja odebrała jej jednak szansę na tego typu luksus, dlatego gwiazda nie ukrywa, że od kilku dni można podziwiać ją na Instagramie w naturalnym wydaniu. Jakiś czas temu Rozenek pisała:

Kochani, jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami.

Faktycznie, na najnowszych zdjęciach Małgorzaty Rozenek na próżno szukać wymyślnych stylizacji. Gwiazda pokazuje się głównie w dresach i luźnych ubraniach. Na najnowszym zdjęciu widzimy, jak prezentuje się w wydaniu no make-up, czym zachwyciła zdecydowaną większość nierzadko wybrednych fanów:

Śliczna bez make-upu. Przepięknie - czytamy w komentarzach.

Lepiej! Ładniej, młodziej, promienniej! Ładnie wygląda Pani w tych czasach zarazy.

Panie Radosławie, czy to aby na pewno Małgorzata Rozenek? - zapytał ktoś. Radosław widzi mnie codziennie bez makijażu, więc się raczej nie zdziwił - odpowiedziała Małgosia.

Co ciekawe, internauci na tyle uważnie przyglądają się twarzy Małgosi, że... zauważyli coś jeszcze:

Już nosek ciążowy się zrobił, kartofelek. Uroczo Pani wygląda - napisała jedna z obserwujących Małgorzatę osób.

Przypomnijmy, że poród Małgorzaty Rozenek zbliża się wielkimi krokami. Nie możemy się doczekać, kiedy na świecie pojawi się kolejne dziecko gwiazdy!