Małgorzata Rozenek bez makijażu to rzadki widok. Perfekcyjna Pani Domu - jak sama nazwa wskazuje - zawsze wygląda perfekcyjnie. Rozenek na każdym bankiecie pojawia się idealnie pomalowana i uczesana oraz ubrana w seksowną kreację, podkreślającą jej figurę. Wcześniej makijaż Małgorzaty Rozenek był ostrzejszy i cięższy, dziś Małgorzata hołduje zasadzie, według której mniej znaczy więcej. Rozenek unika ciemnych szminek, stawia na naturalny kolor ust. Oczu nie podkreśla mocnym eyelinerem, ale brązowymi cieniami do powiek. I oczywiście, jak większość gwiazd, jest wierna doklejanym sztucznym rzęsom. Właśnie sztuczne rzęsy to jedyna ozdoba wizażu Rozenek na zdjęciach, którymi ostatnio gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Poza nimi Rozenek nie ma na twarzy nic. Zero makijażu, zero filtrów - podpisała swoje zdjęcia Małgorzata. I jak wam się podoba w takiej naturalnej wersji?

Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie aż cztery zdjęcia, na których na jej twarzy nie ma ani podkładu, ani pudru, różu, bronzera czy rozświetlacza. Znać tylko delikatną zdrową opaleniznę. Cera Małgosi jest lekko błyszcząca, zadbana, bez praktycznie żadnych zmarszczek. Jak ona to robi?! Fani Rozenek są zachwyceni jej mini sesją i poprosili o kolejne zdjęcia swojej idolki bez makijażu. A wy wolicie Małgorzatę Rozenek pomalowaną czy naturalną?

Zdjęcia bez makijażu to najnowszy trend wśród światowych gwiazd. Zapoczątkowała go Alicia Keys fotografując się w naturalnym wydaniu na okładkę swojej nowej płyty. Do dziś Keys chodzi bez makijażu na wszystkie imprezy. Bez makijażu pokazywały się także Beyonce i Solange, a także supermodelki, jak Irina Shayk czy Gigi Hadid. Czyżby światowy trend w końcu przekonał do siebie Polki?

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek bez makijażu - ZDJĘCIA>>

POLECAMY TEŻ: Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek zachwyciła! Mamy prywatne zdjęcia gwiazdy ze ślubu!