Za nami kolejny, emocjonujący odcinek programu "Project Runway". Jak co tydzień, uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym, krawieckim zadaniem, a swoje gotowe projekty oddać pod ocenę jurorów.

Tym razem do Marcina Tyszki, Joanny Przetakiewicz iAnji Rubik dołączyła w roli gościa specjalnego Małgorzata Rozenek.

Obecność prowadzącej "Piekielnego hotelu" oznaczała jedno - projektanci musieli stworzyć kolekcję strojów dla personelu pracującego w hotelu i to w podhalańskim stylu!

Chociaż zadanie sprawiło uczestnikom niemały kłopot, Perfekcyjna Pani domu nie zastosowała taryfy ulgowej w przypadku żadnego z nich. Wręcz przeciwnie. Z ust prezenterki leciała riposta za ripostą. Rozenek nie miała też obiekcji, aby... dogryzać przewodniczącej jury, Anji Rubik!

Największa dyskusja rozwinęła się w przypadku stroju Piotra, który zaprojektował dość pruderyjny mundurek dla pokojówki.

Modelka nie kryła oburzenia w związku z tą kreacją:

- Odkryte ramiona są zbyt uwodzicielskie. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby pokojówka pochylała się, ścieląc łózko przy gościu, w takim stroju. To jest wyzywające - skomentowała.

Rozenek natychmiast odpowiedziała Anji:

- Twój mąż rzuciłby się na nią?!

Modelka ewidentnie była zmieszana uszczypliwą sugestią "Perfekcyjnej Pani Domu". A to jeszcze nie koniec...

Jedna sprzeczka goniła następną. Jurorki nie zgadzały się ze sobą w niemalże każdej kwestii i do samego końca dało się wyczuć napięcie...

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek swoimi komentarzami skradła program.

Myślicie, że panie naprawdę za sobą nie przepadają, czy może Rozenek zapragnęła być gwiazdą odcinka?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - W "Project Runway 2"!