Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła, jako prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu, a także Piekielny hotel, Projekt lady W dobrym stylu. Dorota Szelągowska znana jest, jako dekoratorka wnętrz i prowadząca liczne projekty o tematyce dotyczącej interior design. Jak podają dzisiejsze gazety, gwiazdy rywalizują podobno ze sobą o nowy program TVN, który będzie zajmował się właśnie domowymi rewolucjami. Która z nich ma szansę zostać jego gospodynią?

HOT NEWS: Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego: Tabloidy już nam zrobiły symulację rozwodu!

Nowe show ma być wzorowane na popularnym w Stanach Zjednoczonych Extreme Makeover: Home Edition, w polskiej telewizji znanym, jako Dom nie do poznania. Nie tylko sama formuła, ale także wynagrodzenie za sezon jest kuszące. Gospodyni tej produkcji zgarnie bagatela 250 tysięcy złotych!

CZYTAJ: Dorota Szelągowska wyznaje: Miałam ojczyma pedofila i alkoholika

O tym, że stacja przygotowuje się do wyprodukowania takiego formatu poinformowała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z działu produkcji TVN:

To prawda, pracujemy nad nowym programem "Domowe rewolucje”. Ogłosiliśmy już casting i szukamy chętnych, którzy chcą całkowicie zmienić swój dom. Nie wybraliśmy jeszcze prowadzącej, ale pod uwagę brane są m.in. Małgorzata Rozenek oraz Dorota Szelągowska, mająca doświadczenie w tym temacie. Ostateczna decyzja zapadnie na dniach.

Ciekawe, czy panie faktycznie spotykają się z Edwardem Miszczakiem, żeby przekonać go, że to one powinny dostać format do poprowadzenia? A może do gry wejdzie trzecia gwiazda TVN? W końcu Ula Chińcz świetnie sprawdziła się jako gospodyni świecącego tryumfy w wakacje programu Dom marzeń

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek  po raz pierwszy pokazała syna! Upiekła Stasiowi ciasto do szkoły. Mamy zdjęcia!

Szykuje się kolejna rywalizacja w stacji? Jak sądzicie?