Gdy osiem lat temu Małgorzata Rozenek zaczęła występować w programie telewizyjnym na temat robienia porządków w mieszkaniu, nikt się raczej nie spodziewał, że wkrótce zostanie jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. "Perfekcyjna pani domu" otworzyła jednak prawniczce po szkole baletowej drzwi do spektakularnej kariery. Szybko okazało się, że Małgosia świetnie odnajduje się w wielu różnych dziedzinach show-biznesu, dzięki czemu dziś ma na swoim koncie występ w dziesięciu programach i publikację dziewięciu książek.

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Gdy w czerwcu Małgorzata Rozenek przywitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem, wiele osób spodziewało się, że gwiazda zrobi sobie dłuższą przerwę od pracy. Nic bardziej mylnego. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie weszła na plan nowego sezonu "Projekt Lady". Pojawiły się też informacje o zupełnie nowym programie z jej udziałem, w którym miałaby pokazywać, jak wraca do formy po ostatniej ciąży.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek dostała nowy program. Tabloid donosi, że zarobi za niego... PÓŁ MILIONA złotych!

Teraz okazuje się, że dla pracowitej 42-latki to wciąż było zbyt mało. Rozenek potwierdziła właśnie krążące od jakiegoś czasu w mediach plotki o swoim udziale w nowym filmie Patryka Vega.

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii - ujawniła w rozmowie z redaktorem serwisu Pudelek.pl.

Tematyka oraz data premiery produkcji utrzymywana jest na razie w ścisłej tajemnicy. Wiadomo jednak, że pomimo braku wykształcenia aktorskiego lub jakiegokolwiek doświadczenia w tej dziedzinie, żonie Radosława Majdana udało się zdobyć jedną z głównych ról.

- Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca - zdradziła.

Rozenek-Majdan wyjawiła też, że jej bohaterka w filmie Patryka Vegi bardzo się od niej różni, przez co przed każdym wejściem na plan przechodzi spektakularną metamorfozę w charakteryzatorni.

Będę przeciwieństwem siebie. Sama charakteryzacja zajmuje trzy godziny. Wiele osób mnie nie rozpoznawało - dodała.

Myślicie, że Małgosia Rozenek sprawdzi się jako aktorka?