Poczuj się jak Małgosia Rozenek” to nowy program z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej, który na antenie TVN Style zobaczymy już w jesiennej ramówce 2018 roku. Małgorzata Rozenek będzie nie tylko główną gwiazdą, lecz także gospodynią tego show. Właśnie wystartowały poszukiwania uczestniczek do projektu, zdjęcia do którego mają ruszyć już na dniach. Na czym dokładnie będzie polegał ten format? Nie uwierzycie!

Małgorzata Rozenek w nowym show „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim nowym programie będzie przeprowadzać metamorfozy kobiet. Te będą dotyczyła nie tylko ich wyglądu zewnętrznego, lecz także pewności siebie i postrzeganiem swojej osoby w związku czy w miejscu pracy. Uczestniczki mają mieć bezpośredni kontakt z życiem zawodowym i prywatnym prezenterki i co za tym idzie - pojawią się m.in. na konferencjach prasowych czy eventach, w których bierze Rozenek-Majdan. Skąd pomysł na program inspirowany osobą żony Radosława Majdana? To wyjaśnia nam biuro prasowe Grupy TVN:

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe.

Premierowe odcinki „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” na antenie TVN Style będziemy mogli obejrzeć już na jesieni tego roku. Myślicie, że będzie wiele chętnych kobiet, które będą chciały się upodobnić w swoim życiu prywatnym i zawodowym do Małgorzaty Rozenek-Majdan?