Małgorzata Rozenek, Hubert Urbański i Michał Mikołajczak to trzy nazwiska, które pojawiły się na giełdzie nowych prowadzących show "Ameryka Express". Przypomnijmy, że dotychczasowa gospodyni programu, Agnieszka Woźniak-Starak, zrezygnowała z formatu, m.in. z powodu narastających wokół niego kontrowersji. Będzie za to prowadzić kolejną polską edycję "Big Brothera", który trafi do ramówki TVN 7 już wiosną. Dwutygodnik "Party" podaje, że o posadę prowadzącego "Ameryka Express" (lub "Azja Express" - w zależności od tego, gdzie ostatecznie odbędzie się wyścig) walczą trzy twarze stacji. Najmocniejsza kandydatką jest oczywiście Małgorzata Rozenek, dla której udział w "Azja Express" był przepustką do wielkiej sławy. Ponieważ Rozenek wystąpiła w programie, wie doskonale, na czym on polega, z czym się wiąże i z pewnością doskonale odnalazłaby się w roli prowadzącej. Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment - mówi Rozenek w rozmowie z magazynem. - Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce - dodaje. A co o kandydaturze Rozenek myśli produkcja show? Sprawdź PONIŻEJ.

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Ameryka Express"?

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek jest obecnie ulubienicą władz TVN. Jako jedna z nielicznych gwiazd stacji prowadzi kilka programów, w tym na antenie głównej i w kanale tematycznym TVN Style. Rozenek jest też potęgą na Instagramie (śledzi ją prawie 900 000 osób) i chętnie promuje tam swoje programy. Nic więc dziwnego, że TVN poważnie rozważa powierzenie jej funkcji prowadzącej "Ameryka Express". "Party" cytuje Martę Więch, producentkę show:

Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale decyzje jeszcze nie zapadły.

Hubert Urbański i Michał Mikołajczak to również mocni kandydaci. Urbański zaliczył świetny powrót po dłuższej medialnej nieobecności - jego "Milionerzy" znów są hitem, a prezenter cieszy się dużą sympatią i zaufaniem widzów. Z kolei Mikołajczak udowodnił, ż poradzi sobie w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, wygrywając "Agenta".

Czy więc TVN postawi na mężczyznę, czy na kobietę? O tym przekonamy się już wkrótce, bo zdjęcia do "Ameryka Express" ruszą na przełomie kwietnia i maja.