Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki spotkali się na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Ani Rozenek, ani Wojewódzki nie byli tam jednak sami. Małgorzacie towarzyszył mąż, Radosław Majdan, a Kubie -  dwie seksowne modelki. Rozenek i Majdan promują swoje nowe reality show - Iron Majdan - które już w marcu w TVN. Wojewódzki z kolei powróci wiosną z nowym sezonem swojego autorskiego talk-show. Ostatni odcinek przed świętami, w którym na słynnej kanapie u Wojewódzkiego zasiedli Anna i Robert Lewandowscy, był wielkim hitem stacji. Niestety, na ramówce TVN wiosna 2018 zabrakło życiowej partnerki dziennikarza - Renaty Kaczoruk. Jak niedawno ujawniono, Renata związała się z konkurencyjną stacją - Polsatem. Kaczoruk wystąpi w programie Taniec z Gwiazdami. Plotkuje się, że to Wojewódzki załatwił jej angaż w programie konkurencji. Kuba nie odnosi się jednak do tych plotek. Za to skomentował słowa Małgorzaty Rozenek, krytykujące występ Kaczoruk w Tańcu z Gwiazdami. Od słowa do słowa i w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza! Chyba nawet konflikt Dody i Emila Haidara nie jest w tym momencie tak zaogniony, jak konflikt Rozenek i Wojewódzkiego! A jednak oboje musieli stawić się na ramówce TVN. Jak znieśli swoją obecność na tej samej scenie? Sprawdźcie, zaglądając do naszejGALERII.

ZOBACZ TEŻ: KINGA RUSIN, MAGDA MOŁEK Gwiazdy na ramówce TVN. Kto się pojawił? Kto zachwycił stylizacją? [NA ŻYWO]

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki pokłócili się jeszcze w 2016 roku. Wtedy w show Azja Express obok Majdanów wystąpiła m.in. Renata Kaczoruk. Rozenek i Majdan mieli pretensje do dziewczyny Wojewódzkiego. Ich zdaniem dążyła po trupach do celu i wiele razy zachowała się nie fair wobec pozostałych uczestników show. Wojewódzki obraził Rozenek i Majdana w długim wywiadzie, jakiego udzielił magazynowi Playboy. Majdanowie wytoczyli mu proces. Ostatnio konflikt się odrodził. Kuba skomentował zachowanie Rozenek w social mediach, a ona mu odpowiedziała. O co w tym wszystkim chodzi? Dowiecie się TUTAJ.

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN wiosna/lato 2018 przygotowała dla wszystkich niespodziankę i... zaśpiewała na żywo! Radosław Majdan akompaniował żonie na gitarze. Dużo podobnych niespodzianek czeka nas w show Majdanów "Iron Majdan". Premiera już 5 lutego!