Niedawno pisaliśmy o różowej ażurowej sukience na jedno ramię marki Self Portrait, którą pokochały gwiazdy - pojawiły się w niej między innymi Monika "Jac" Jagaciak, Małgorzata Rozenek, czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Tym razem celebrytki znów uległy urokowi angielskiej marki. Perfekcyjna Pani Domu ponownie sięgnęła po projekt Self Portrait, decydując się na asymetryczną koszulę w prążki, którą miała na sobie również Natalia Siwiec. Panie jednak wystylizowały tę samą koszulę zupełnie inaczej! Małgorzata Rozenek założyła bluzkę na rodzinne śniadanie i dobrała do niej białe spodnie, prostą biżuterię oraz spięła włosy, tworząc bardzo elegancką stylizację. Natalia Siwiec postawiła na zupełnie odmienny look - ubrała rockową, krótką spódniczkę w kolorze khaki, nabijaną ćwiekami i czarne sznurowane sandały na słupku. Gdzie można kupić uwielbianą przez gwiazdy koszulę i ile trzeba za nią zapłacić?

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK, MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA, MONIKA "JAC" JAGACIAK Ta sukienka robi FURORĘ wśród polskich gwiazd!

 

Koszula jest projektem marki Self-Portrait, która specjalizuje się w misternych, oryginalnych projektach uwielbianych przez kobiety na całym świecie. Za ten konkretny model trzeba zapłacić w butiku Moliera 2 w Warszawie... 1355 zł! Oprócz tego bluzka dostępna jest także na stronie Net-a-Porter

Która gwiazda wygląda najlepiej w koszuli Self-Portrait?