Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, jak na celebrycką parę przystało, postanowili dać przykład świętowania Dnia Niepodległości. Perfekcyja zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie całej rodziny w bardzo eleganckich i szykownych ubraniach. Małgosia miała na sobie czarą sukienkę, klasyczne szpilki i torebkę od Chanel. Mężczyźni jej życia wystąpili za to w eleganckich garniturach. Na jakie obchody ubrali się tak szykownie?

POLECAMY: JACEK ROZENEK O RADOSŁAWIE MAJDANIE: Cieszę się, że Małgosia znalazła fajnego faceta

Rodzina Rozenek-Majdan nie brała bynajmniej udziału w żadnym marszu czy demonstracji. Małgosia pochwaliła się za to rodzinnymi odwiedzinami w ambasadzie Francji. Rodzina wizytowała placówkę całym kompletem. Dlaczego wybrali się właśnie tam? Dumna mama szybko to wyjaśniła:

Staś Rozenek jest gospodarzem klasy. W związku z tym mój syn (a przy okazji cała nasza rodzina) dostał dzisiaj zaproszenie do Ambasadora Francji. Co tu dużo mówić… Jestem bardzo dumna #proudmom #invitation #greatsons

I wcale nie ma się Perfekcyjnej co dziwić! W końcu nie każdy ma szansę na spotkanie z ambasadorem jednego z największych europejskich państw. Choć na szczęście rodzina gwiazdy TVN nie zapomniała też o patriotycznym akcencie! Synowie Małgosi i Jacka Rozenka zapalili znicze na Powązkach i upamiętnili w ten sposób pamięć tych, którzy polegli za ojczyznę. To piękny gest z ich strony.

Widać, że Pan i Pani Majdan dbają o to, aby wychowywać synów gwiazdy w duchu patriotycznym. Ciekawe tyko, jak do tych zdjęć odniesie się Kuba Wojewódzki, który ostatnio wyjątkowo mocno lubi wbijać szpilę Małgorzacie Rozenek…

ZOBACZ KONIECZNIE: KUBA WOJEWÓDZKI O KSIĄŻCE MAŁGORZATY ROZENEK: Opowie o wszystkim, co jej nie wyszło w "Azja Express"