Tuż po tym, jak w TVN pokazano pierwszy odcinek nowego show Małgorzaty Rozenek - "Projekt Lady" - gwiazda postanowiła wyjechać na zasłużone wakacje. Razem z narzeczonym, Radosławem Majdanem, postanowiła wybrać się do Francji. To bliski jej kraj, bo kiedyś tam mieszkała, poza tym mówi płynnie po francusku.

Inaczej niż inne polskie gwiazdy, Rozenek i Majdan nie zdecydowali się na wczasy all inclusive, ale wybrali rodzinną wycieczkę samochodem. Towarzyszą im synowie Małorzaty ze związku z Jackiem Rozenkiem - Staś i Tadzio. Chłopcy kąpią się w ciepłym morzu, bawią na plaży lub kopią piłkę pod okiem eksperta - Majdana. A Małgorzata zażywa morskich i słonecznych kąpieli. Jednak, znając upodobania Majdana i Rozenek, na pewno nie będą to leniwe wczasy na plaży. Para słynie z zamiłowania do sportu i ruchu, a to, że podróżują samochodem, ułatwia im przemieszczanie się po różnych pięknych zakątkach regionu.

ROZENEK i MAJDAN - tak kibicowali polskiej reprezentacji! Kto jeszcze dopingował Polaków na EURO 2016?>>

Małgorzata Rozenek, która od niedawna używa social mediów, chętnie chwali się na Instagramie gorącymi zdjęciami z wyprawy. Pokazała między innymi, jak razem z Radkiem opala się w promieniach intensywnego słońca. Seksowne zdjęcie, prawda? Zobaczcie pozostałe w naszej GALERII