Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli na wakacje do Hiszpanii. Po intensywnym sezonie, kiedy razem nagrywali show "Iron Majdan", a oddzielnie wypełniali inne zobowiązania zawodowe, wybrali się na zasłużony odpoczynek. Małgorzata i Radosław zatrzymali się w luksosowej wilii z kilkoma basenami, jacuzzi i wspaniałym widokiem na plażę La Grandella. Pobyt w willi to wydatek rzędu 1700 zł za noc. Majdanowie nie są na urlopie sami - towarzyszą im synowie ze związku Małgorzaty z Jackiem Rozenkiem: Stanisław i Tadeusz, a także trzy ukochane buldożki. Cała gromadka korzysta z morskiej bryzy i gorącego słońca. Radosław i jego żona chwalą się w social mediach romantycznymi i seksownymi zdjęciami. Można by stworzyć z nich cały wakacyjny album! Zobaczcie w naszej galerie, jak Majdanowie odpoczywają w Walencji. Niektóre zdjęcia zakochanej parze zrobili synowie Rozenek! Czyżby chłopcy odkryli nową pasję? Sprawdź w GALERII>>

Co ciekawe, na żadnym zdjęciu z luksusowych wakacji Małgorzata Rozenek nie pozuje przodem w bikini. A wiemy przecież, że gwiazda lubi się chwalić swoją perfekcyjną figurą i pokazywać najmodniejsze bikini. Tymczasem Rozenek w kostiumie kąpielowym jest tylko na jednym zdjęciu i stoi na nim tyłem! Przez to nie widzimy jej brzucha. Na kolejnych zdjęciach pozuje w sukienkach i narzutkach. Czyżby więc prawdą okazała się plotka, że Magorzata Rozenek jest w ciąży...?

Przypomnijmy, że sugestie dotyczące rzekomej ciąży Rozenek zaczęły się od tego zdjęcia. To nie różowe warkocze Małgorzaty przyciągnęły uwagę internautów, ale lekko powiększony brzuszek:

 

ZOBACZ TEŻ: Jacek Rozenek i Roxi Gąska pierwszy raz RAZEM na okładce [TYLKO U NAS]