Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów zeszłego roku. Para przyrzekała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w piękne wrześniowe popołudniu w podwarszawskim Konstancinie. Przygotowania do ceremonii rozpoczęły się od samego rana. Ślub i wesele odbyło się w tym samym miejscu – w Konstancinie pod Warszawą. Sama ceremonia ślubna miała miejsce w willi, zaś wesele odbyło się w pięknym wielkim ogrodzie pod zbudowanym specjalnie na tę okazję białym namiotem.

Panna młoda miała na sobie piękną suknię autorstwa Ewy Minge. Małgorzata Rozenek ubrana była w obcisłą srebrzystoszarą suknię wysadzaną srebrem i cyrkoniami. Suknia miała piękny długi tren, który wydłużał sylwetkę gwiazdy. Pan młody zaprezentował się w idealnie skrojonym smokingowym garniturze polskiej marki Pako Lorente.

ZOBACZ: ŚLUB MAŁGORZATY ROZENEK I RADOSŁAWA MAJDANA plejada gwiazd na ślubie pary: Hanna Lis, Ewa Minge, Ewa Chodakowska i inni [PIERWSZE ZDJĘCIA]

Wszystko przebiegło w wyjątkowo wesołej atmosferze. Małgorzata Rozenek nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, a Radosław Majdan przez całą uroczystość czule ściskał dłoń ukochanej. Zgromadzeni dookoła państwa młodych goście z uśmiechami na twarzach obserwowali najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Obrączki wręczyli parze młodej synowie Małgorzaty Rozenek  - Stanisław i Tadeusz. Urzędniczka, która udzieliła ślubu parze młodej, zdradziła, że przyszłe dzieci pary będą nosić nazwisko Majdan. Na tak ważnym wydarzeniu Małgosi i Radka nie mogło zabraknąć ich przyjaciół i znajomych z pracy. Świadkami wydarzenia byli m.in. Edward Miszczak, Leszek Stanek, Ewa Minge, Łukasz Jemioł, Hanna Lis i Ewa Chodakowska.

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu zakochanej parze życzymy jeszcze więcej miłości, szczęścia i samych pięknych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Przy okazji przypominamy też, jak wyglądał ten niezwykle ważny dla pary dzień. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII ;-) My zachwycamy się nimi po dziś dzień!