Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już nie kryją się ze swoim uczuciem. Według ostatnich doniesień, para niedługo zamieszka ze sobą w apartamencie byłego piłkarza, a do tego... planuje już ślub!

Chyba nikt się nie spodziewał, że niewinny romans Małgorzaty i Radosława przerodzi się w tak silne uczucie. Para postanowiła bowiem złożyć przysięgę małżeńską już w czerwcu tego roku! Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana z pewnością będzie wydarzeniem roku. Zwłaszcza, że na uroczystości ma pojawić się wiele gwiazd...

- Złożą sobie przysięgę w w warszawskim urzędzie stanu cywilnego już w czerwcu tego roku. To z pewnością będzie wielkie wydarzenie, w końcu nie zabraknie tam znanych gości. Na weselu mają zagrać Doda i Tomasz Lubert. Małgosia nosi się z zamiarem uszycia sobie sukienki. Ostatnio na salonach widywana jest we własnych kreacjach. Radek natomiast ma założyć smoking - czytamy w "Super Expressie".

Co ciekawe, ponoć Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą poprosić swoich weselnych gości, by zamiast kupowania prezentów, wpłacili datki na wskazany przez nich cel charytatywny.

»   PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Zaręczyli się?