Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie przestaje wzbudzać emocji. Niedawno były sportowiec po raz pierwszy wypowiedział się na temat swojej partnerki (ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan - O swoim związku z Małgorzatą Rozenek!), a teraz wszystko wskazuje na to, że gwiazdorska para planuje już swój ślub!

Jak donosi magazyn "Party", Rozenek i Majdan początkowo planowali skromne wesele w gronie najbliższych, jednak ostatecznie uznali, że wolą poczekać na ceremonię nieco dłużej, ale zorganizować ją z większym rozmachem!

Z czasem doszli jednak do wniosku, żetak wyjątkowy dzień trzeba świętować w mniej kameralnej atmosferze zdradził w rozmowie z magazynem znajomy pary. Oni świata poza sobą nie widzą i są przekonani, że chcą spędzić życie razem.

Co ciekawe, Małgorzata Rozenek, która pasjonuje się podobno tworzeniem mody, może sama zaprojektuje swoją suknię!

Jest duża szansa, że Gosia sama zaprojektuje ślubną kreację. Wiadomo też, że nie będzie eksperymentować, o fryzurę i makijaż zadbają osoby, które współpracują z nią na co dzień, bo Gosia ma do nich ogromne zaufanie.

Wszystko wskazuje więc na to, że możemy szykować się na ślub roku. Ciekawi nas tylko, czy zgodnie z zapowiedziami na ceremonii zaśpiewa... Doda? :)

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Wyprawiła Radosławowi Majdan imprezę urodzinową