Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dostali nowy program w TVN. Mówiło się o tym już od stycznia i już wiadomo, że reality-show z Rozenek i Majdanem na pewno powstanie! Nowy program TVN ma być podobno zbliżony do głośnego show „Jestem, jaki jestem”, w którym Michał Wiśniewski pokazywał od kulis swoje codzienne życie: zarówno to zawodowe, jak i prywatne. Jak się jednak z czasem okazało, Rozenek i Majdan nie zdecydowali się w końcu wpuścić kamer do swojego domu i odrzucili ten pomysł. Stacja TVN postanowiła jednak wykorzystać ich popularność zyskaną w show "Azja Express" w inny sposób i zaproponowała parze zupełnie inny format. Na czym ma on polegać? I dokąd polecieli Małgosia i Radek?

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK Bez makijażu! Zobacz, jak gwiazda wygląda w naturalnej wersji [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już na dniach wejdą na plan programu, który będzie polegał na wykonywaniu różnych zadać związanych z miejscem, do którego właśnie wylecieli. Póki co wciąż nie wiadomo jeszcze dokładnie, o jakie miejsce chodzi. Małgorzata Rozenek nie oznaczyło go niestety na swoim zdjęciu z lotniska. Czyżby po raz kolejny chodziło o Azję, którą gwiazda wraz z mężem miała okazję eksplorować przy okazji udziału w pierwszej edycji show „Azja Express”? A może o jakieś europejskie miasto? Na razie wiadomo jedynie, że lecą chyba w dalekie strony, bo mają ze sobą aż... 6 dużych walizek oraz dwie torby podróżne marki Louis Vuitton. Koszt jednej torby ze słynnym logo "LV" to ok. 4 tys. złotych. Widać więc, że państwu Majdanom się ostatnio powodzi ;-)

CZYTAJ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDAN dostali wspólny program w TVN! Wiemy, o czym będzie!

Instagram Małgorzaty Rozenek codziennie przyciąga tłumy fanów. Obecnie żonę Radosława Majdana śledzi ponad 430 tysięcy osób! Nowe zdjęcie z lotniska, jakim pochwaliła się Rozenek, na pewno szybko zbierze tysiące lajków. Już ma ich ponad 20 tys! Szczególnie, że gwiazda oznaczyła na nim marki ubrań i walizek, które zabrała ze sobą w tę daleką podróż. Obok wspomnianych toreb podróżnych marki Louis Vuitton na zdjęciu widzimy też walizki marki Wittchen. Ale największym hitem i tak są różowe futrzane klapki Małgorzaty!

Jak sądzicie, gdzie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli nagrywać swój nowy program dla TVN? Myślicie, że zdradzą to już wkrótce?