Małgorzata Rozenek to ulubienica polskich mediów. Jest pewna siebie, dobrze wykształcona, zrobiła błyskawiczną karierę w telewizji i na dodatek jest szczęśliwa. Połączmy to z wielką urodą i siłą charakteru. Nie do takich Polek przyzwyczajał nas show-biznes. No, ale nie od dziś wiadomo, że czas "grzecznych panienek" dobiegł końca - wystarczy spojrzeć na sukces, jaki odniosła nie tylko Rozenek, ale też Agnieszka Szulim. Obie budzą kontrowersje, a my chcemy o nich czytać, chcemy wiedzieć, co u nich słychać.

A dzieje się sporo! Obie gwiazdy TVN-u powiedzą w tym roku "tak" - Agnieszka Szulim producentowi Piotrowi Woźniakowi-Starakowi, a Małgorzata Rozenek - Radosławowi Majdanowi. Choć o dacie i szczegółach ślubu obu par mówią wszyscy, one konsekwentnie milczą. Szulim spędza teraz aktywnie czas na Mauritiusie, dokąd poleciała razem z Joanną Przetakiewicz. Dziennikarka bierze udział w obozie treningowym, organizowanym przez Ewę Chodakowską. Za to Rozenek i Majdan, po prawie dwóch miesiącach nieobecności w mediach, wczoraj wrócili na salony.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gościli na galowej premiery polskiego musicalu "Wszystko Gra". Film wyreżyserowała Agnieszka Glińska, za zdjęcia odpowiada Paweł Edelman, a za choreografię - Agustin Egurrola. Gwiazdą filmu jest Kinga Preis, występują w nim także Stanisława Celińska, Eliza Rycembel i Sebastian Fabjański. We "Wszystko Gra" usłyszymy znane polskie przeboje, m.in. zespołu T. Love, grupy Manaam czy ponadczasowe hity z tekstami Agnieszki Osieckiej.

Czerwonodywanowa uroczysta premiera wymagała eleganckiego dress code'u. Dlatego Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postawili na minimalistyczny szyk. Rozenek wybrała błękitną stylizację. Miała na sobie prosty damski garnitur polskiej marki Le Desir. Dopasowała do niego niebieskie szpilki od Christiana Louboutina oraz skórzaną klasyczną torbę marki Tous. Majdan wybrał granatowy garnitur, który połączył z ciemnoniebieską koszulą i stylową poszetką.

Jak sądzicie, z nich modna para?

ZDJĘCIA>>

POLECAMY RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek o współpracy z Ewą Minge [EXCLUSIVE]

Więcej na naszym fanpage'u