Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to para, który niewątpliwie zyskała najwięcej na udziale w programie Azja Express. Para okazała się wyjątkowo wyluzowana i naturalna, przez co Perfekcyjną i Radzia pokochały tysiące Polaków. Sława tego duetu stała się jeszcze większa, kiedy okazało się, że narzeczeni urządzili sobie bajkowy ślub, o którym przez tygodnie rozpisywała się prasa. Od tej pory małżonkowie są cały czas na świeczniku, ale też sami wzbudzają nieustające zainteresowanie mediów. Nie inaczej było przy okazji Bożego Narodzenia.

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I RADOSŁAW MAJDAN tak wygląda ich mieszkanie. Stylowo, elegancko i bardzo świątecznie

W święta Perfekcja Pani domu chwaliła się na Instagramie swoim perfekcyjnie urzędowym mieszkaniem, w którym mieszka jej perfekcyjna rodzina. Małgorzata Rozenek postanowiła też zorganizować perfekcyjną Wigilię, na którą zastali zaproszeni jej rodzice oraz teściowe.

Reszta świąt Państwa wyglądała podobnie: cały czas odwiedzali ich przyjaciele i rodzina. Na ostatnim przyjęciu bożonarodzeniowym nie zabrakło też ich kompanów z show Azja Express: Leszka Stanka i Izy Miko.

Pan i Pani Majdan podzielili się ze sowim fanami także wirtualnym opłatkiem i złożyli im bożonarodzeniowe życzenia. Jak one brzmiały?

Kochani, w tym szczególnym świątecznym dniu chcielibyśmy życzyć Wam dużo zdrowia i całej masy miłości. Bo gdy te dwie rzeczy są obecne w naszym życiu, wszystko inne jest łatwiejsze. Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia!

Całe święta Bożego Narodzenia Małgosia Rozenek relacjonowała na swoim Instagramie, na którym nie zabrakło zdjęć jej synów: Tadeusza i Stanisława.

POLECAMY: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN w błyszczącej kreacji za 16 tysięcy złotych!

Jesteście ciekawi, jak świętowała najpopularniejsza para polskiego show-biznesu? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII !!!