Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów 2016 roku. Para przyrzekała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w piękne wrześniowe popołudniu w podwarszawskim Konstancinie. Przygotowania do ceremonii rozpoczęły się od samego rana. Ślub i wesele odbyło się w tym samym miejscu. Sama ceremonia ślubna miała jednak miejsce w środku willi, zaś wesele odbyło się na zewnątrz, w pięknym wielkim ogrodzie pod zbudowanym specjalnie na tę okazję białym namiotem. Wśród gości nie zabrakło gwiazd TVN. Ale nikt nie zdołał skraść show Małgorzacie Rozenek - to ona była tego dnia największą gwiazdą, a w swojej eleganckiej sukni ślubnej wyglądała przepięknie! Zobacz w naszej GALERII.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - 2. rocznica

Małgorzata Rozenek w dniu ślubu z Radosławem Majdanem miała na sobie piękną suknię autorstwa Ewy Minge. Ubrana była w obcisłą srebrzystoszarą kreację, gęsto wyszywaną srebrem i cyrkoniami. Suknia miała wspaniały długi tren, który optycznie wydłużał sylwetkę gwiazdy. Pan młody zaprezentował się natomiast w idealnie skrojonym smokingowym garniturze polskiej marki Pako Lorente, której jest ambasadorem.

Ślub Rozenek i Majdana przebiegł w wyjątkowo pogodnej atmosferze, w otoczeniu rodziny, przyjaciół i najbliższych współpracowników pary. Małgosia nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, a Radosław przez całą uroczystość czule ściskał dłoń ukochanej. Zgromadzeni dookoła państwa młodych goście z uśmiechami na twarzach obserwowali najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - goście

Obrączki wręczyli parze młodej synowie Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka - Stanisław i Tadeusz. Urzędniczka, która udzieliła ślubu parze młodej, zdradziła, że przyszłe dzieci pary będą nosić nazwisko Majdan. Na tak ważnym wydarzeniu Małgosi i Radka nie mogło zabraknąć ich przyjaciół, również tych z mediów. Świadkami wydarzenia byli m.in. Edward Miszczak, Leszek Stanek, Ewa Minge, Łukasz Jemioł, Hanna Lis oraz Ewa Chodakowska.

Z okazji 2. rocznicy ślubu Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi życzymy jeszcze więcej miłości, szczęścia i samych pięknych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Przy okazji przypominamy też w naszej GALERII, jak wyglądał ten niezwykle ważny dla pary dzień.