Małgorzata Rozenek dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu" stała się jednym z najgorętszych nazwisk w rodzimym show-biznesie oraz gwiazdą TVN. Choć rok temu specjalnie zakupiony dla niej format "Piekielny Hotel" nie odniósł spektakularnego sukcesu, w tym roku Rozenek ma powrócić na antenę dzięki programowi "Pojekt Lady". Show na główny kanał TVN trafi prawdopodobnie w wakacje.

Atmosferę wokół Małgorzaty Rozenek podgrzewa jej związek z byłym piłkarzem i byłym mężem Dody, Radosławem Majdanem. Media co i rusz spekulują, że osobowość telewizyjna niebawem stanie na ślubnym kobiercu u boku ukochanego. Tajemnicą jest, kiedy to nastąpi, ale ostatnio celebrytka zdradziła nam, że suknię ślubną zaprojektuje dla niej jedna z najbardziej znanych osobistości świata mody - Ewa Minge. 

Gwiazda założyła niedawno profil na Facebooku, aby dzielić się z fanami prywatnymi zdjęciami. Dzięki temu zobaczyliśmy, jak niegdysiejsza Perfekcyjna Pani Domu wygląda bez makijażu oraz jak dba o formę pod kątem trenerki personalnej.

Ostatnio Małgorzata Rozenek poszła o krok dalej i postanowiła założyć konto również na Instagramie. Nie brakuje tam czułych zdjęć w objęciach ukochanego, Radosława Majdana. W naszej galerii pokazujemy najbardziej intymne zdjęcia pary. Chyba nikt już nie wątpi, że łączy ich prawdziwa miłość!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak Małgorzata Rozenek dba o formę. Pokazała bardzo płaski brzuch. Wow!

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!