Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie przestaje wzbudzać emocji. Gwiazdorska para zdaje się być zaskoczona zainteresowaniem mediów wokół swojej miłości i plotkami o rychłym ślubie.

Jak donosi magazyn "Show", Rozenek i Majdan intensywnie myślą o ślubie, ale nie planują ekstrawaganckiej ceremonii. Wręcz przeciwnie - para najchętniej chciałaby... zaskoczyć swoich bliskich!

Zakochani czują się zmęczeni i przytłoczeni zainteresowaniem, jakie wzbudziła ich relacja. Faktem jest, że przerasta ich gorąca atmosfera wokół związku. I dlatego zamarzyli, by, gdy już dojdzie do ślubu, ceremonia odbyła się w tajemnicy. Spontaniczność? To w stylu Małgosi. Nie zdziwiłbym się, gdyby świadkowie dowiedzieli się o uroczystości w dniu ślubu. Kiedy Małgosia zostanie żoną Radka? Najpewniej w tym roku, ale jeszcze nie w czerwcu, jak podają niektóre media - zdradził znajomy gwiazd w rozmowie z magazynem.

W tym samym artykule czytamy też, że mimo plotek o tym, iż Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już zaręczeni, to były sportowiec wciąż jeszcze nie zadał "Perfekcyjnej Pani Domu" tego najważniejszego pytania!

- Przed Radkiem stoi też kolejne, bardzo ważne przed ślubem zadanie: pierścionek zaręczynowy! Pewne jest, że wkrótce wręczy go Małgosi. Media spekulowały, że do zaręczyn już doszło. Za każdym razem, gdy Rozenek pojawiała się z ozdobą na palcu, spekulowano, że to dowód miłości piłkarza. Jaka jest prawda? Tajne zaręczyny to element strategii zakochanej pary. Nikomu nie potwierdzą, czy jest to "ten" pierścionek - dodał znajomy pary w rozmowie z "Show". 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Wprowadzi się do Radosława Majdana!