Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najciekawszych par polskiego show-biznesu. Związek telewizyjnej gwiazdy i byłego sportowca budzi tym większe emocje, bo o ile para nie kryje się specjalnie ze swoimi uczuciami i wielokrotnie dała się sfotografować paparazzim podczas wspólnych spotkań, to nigdy jeszcze nie pokazała się oficjalnie razem na salonach.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Rozenek i Majdan zaliczą niedługo i ten ważny krok. Mimo że zakochani od miesięcy nagabywani byli przez wydawców o wspólną sesję w prasie lub występ w telewizji, to do tej pory nikomu nie udało się ich do tego nakłonić. Teraz jednak, jak donosi "Flesz", para dała się namówić i wystąpi wspólnie przed kamerami - i to nie byle gdzie!

Według źródeł magazynu, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poprowadzą latem wielki mecz gwiazd stacji TVN z politykami. Impreza odbywa się co roku na stadionie warszawskiej Legii, a zeszłorocznymi gospodyniami telewizyjnej relacji z meczu były Kinga Rusin i Agnieszka Szulim.

Jesteście ciekawi, jak zakochani poradzą sobie z tym zadaniem?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Radosław Majdan - Nie zapomniał o imieninach Małgorzaty Rozenek