Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla Gala.pl po raz pierwszy zdradziła, na czym będzie polegał format i gdzie były kręcone zdjęcia do niego. Wówczas nie powiedziała nam jednak wszystkiego. Zupełnie inaczej było za to w trakcie naszej rozmowy z nią i z Radosławem Majdanem podczas wiosennej ramówki stacji. Para dała nam się namówić na wyjawienie 5 faktów o „Iron Majdan”, których nikt póki co nie poznał. Jakie tajniki formatu zdradziła nam para? Zobaczcie jeszcze przed jego emisją na Gala.pl!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w naszym nagraniu 5 Faktów o Iron Majdan. Na Instagramie od jakiegoś czasu krąży nowy łańcuszek 5 faktów, których nie wiedzieliście o…. My postanowiliśmy przenieść ten format w przestrzeń poza Instagram i zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana o kilka faktów na temat programu, których do tej pory nie zdradzili nikomu innemu! 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - „5 faktów o Iron Majdan”

Co Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli nam na temat kręcenia zdjęć do tego formatu? Niektórych z tych odpowiedzi byśmy się nie spodziewali? Czy małżonkowie myśleli o przerwaniu zdjęć do programu? Kiedy przyszło im to na myśl? Czym najbardziej przejmowała się Małgorzata Rozenek? I jakie obrażenie na planie show odniósł Radosław Majdan?

"Iron Majdan” - kiedy oglądać?

Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo 5 Faktów o Iron Majdan. Przy okazji podpowiadamy też, od kiedy oglądać show „Iron Majdan” na antenie TVN. Będziecie go śledzić równie chętnie jak „Azja Express”? My nie odpuścimy żadnego odcinka!

„5 faktów o Iron Majdan” - zobaczcie:

A czy parze udaje się trzymać dietę wegetariańską, na którą przeszli jakiś czas temu? Zobaczcie w naszym wywiedzie?

Więcej o formacie "Iron Majdan" dowiecie się też z naszego cyklu "Powiedz Oscarowi":