Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie przeszedł bez echa. Para pobrała się na początku września, a o ich zaślubinach pisały wtedy niemal wszystkie media w Polsce. Już dzień po imprezie Perfekcyjna Pani Domu wspominała, jak świetnie bawiła się na swoim weselu i dziękowała wszystkim gościom za świetny klimat, którzy wytworzyli. Wówczas obiecała także, że szybko zorganizuje z Radkiem poprawiny. I faktycznie, nie trzeba było na nie długo czekać. Para zaprosiła swoich najbliższych przyjaciół na poprawinowe party właśnie w ten weekend! Nie było jednak wśród nich Renaty Kaczoruk, z którą Rozenek jest w ostrym konflikcie.

HOT NEWS: Majdan o Kubie Wojewódzkim: Jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Ale obraziłeś moją żonę!

Pan i Pani Majdan wyprawili imprezę dla swoich przyjaciół w warszawskim hotelu Marriott, w najwyższym apartamencie znajdującym się na 40. piętrze, który nie należy do najtańszych. Jak na takie lokum przystało, państwo młodzi zaprosili do niego niemal same gwiazdy polskiego show-biznesu.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek nominowana w plebiscycie Róże Gali 2016 w kategorii ONLINE! Kto jeszcze? Zagłosuj na swojego faworyta!

Ich gośćmi byli oczywiście uczestnicy Azja Express: Hanna Lis, Leszek Stanek, Agnieszka Włodarczyk czy Pascal Brodnicki, ale także dziennikarze Karolina Szostak i Mateusz Hładki. Nie zabrakło też kontrowersyjnego piosenkarza Adama Darskiego - Nergala.

Z czasem do tego grona dołączyła także Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem.  W tym zestawie zabrakło tylko Michała Piróga, który poza Majdanami i prowadzącą Azja Express również został potraktowany mocnymi słowami w ostatnim wywiadzie Kuby Wojewódzkiego.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki w Playboyu ostro o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie: Można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da.

Patrząc na miny gości poprawin Majdanów zgadujemy, że gorzkie słowa Króla TVN-u nie popsuły im humoru na długo. W końcu nie od dziś wiadomo, że w show-biznesie najważniejsi są sojusznicy. A na brak tych, jak widać, Państwo Majdan nie mogą narzekać!

Atrakcją dla gości zaproszonych do Hotelu Marriott przez Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana był fantastyczny widok. Goście mogli podziwiać pięknie oświetloną panoramę Warszawy.