Pierwsze wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest już na świecie. W środę 10 czerwca były piłkarz poinformował wszystkich o narodzinach swojego pierworodnego syna. Z wpisu świeżo upieczonego ojca na jego oficjalnym profilu na Instagramie dowiedzieliśmy się, że popularna para wybrała dla chłopca tradycyjne imię Henryk.

ZOBACZ: Radosław Majdan zdradził szczegóły narodzin syna

Narodziny upragnionego dziecka Gosi i Radka oczywiście odbiły się szerokim echem w mediach, a pierwsze zdjęcia szczęśliwych rodziców z noworodkiem biją rekordy popularności w serwisach społecznościowych. Gratulacje dla Majdanów przesyłają fani, dziennikarze oraz osoby z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy gratulują Majdanom syna

- Kochom!!! Radziu, moje gratulacje dla Was!!! - napisał trener Daniel Qczaj pod postem Radosława Majdana na Instagramie.

- Gratulacje Radek. To początek wspaniałej życiowej przygody! Samego dobra, a przede wszystkim zdrowia i spokoju - z kolei takie życzenia złożyła Majdanowi prowadząca "Dzień Dobry TVN", Anna Kalczyńska.

- Przed Tobą życia Radziu! Taki trwający cały życie, w którym zawsze będziesz wygranym! Kocham Was bardzo i "Małego Człowieka" też - wyznała Hanna Lis.

Gratulacje dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdan z okazji narodzin ich dziecka złożyli już także m.in. influencerka i blogerka modowa Julia "Maffashion" Kuczyńska, znany z serialu "M jak miłość" Rafał Mroczek, aktor Michał Koterski, dziennikarz sportowy Mateusz Borek oraz piłkarze Sebastian Mila i Kamil Grosicki.

SPRAWDŹ TEŻ: Synowie Małgorzaty Rozenek - co wiemy o Stanisławie i Tadeuszu?