Małgorzata Rozenek zadała szyku na przyjęciu w rezydencji Ambasadora USA.  Na niezwykle eleganckiej imprezie z okazji Dnia Niepodległości USA gwiazda TVN pokazała się w kreacji, która internautom - i nam również - momentalnie skojarzyła się z jedną z pierwszych stylizacji Meghan Markle w roli żony księcia Harry'ego i księżnej Sussex. Największą uwagę fanów prowadzącej "Projekt Lady" przykuł zdobiący jej głowę toczek. Wygląd Rozenek nie był jednak największą sensacją tegorocznego przyjęcia u Ambasadora USA. Najciekawsze jest bowiem to, że wśród sławnych gości dyplomaty znaleźli się też... Doda i Emil Stępień. Przypomnijmy, że Doda i Radosław Majdan, obecny mąż Rozenek, przez 6 lat byli małżeństwem. Jak wyglądało ich spotkanie?

Rozenek i Doda na przyjęciu u Ambasadora USA

Małgorzata Rozenek i Doda praktycznie nigdy nie pojawiają się na tych samych imprezach. Nietrudno jest się więc domyślić, że była i obecna żona Radosława Majdana raczej nie były zachwycone swoją obecnością. Biorąc jednak pod uwagę formalny charakter przyjęcia u Ambasadora USA, podejrzewamy, że obie panie zachowały się tam z należytą klasą. Przywitały się? Podały sobie dłonie? Coś nam mówi, że nie tylko my chcielibyśmy poznać szczegóły tego niecodziennego spotkania.

Póki co, mamy dla was zdjęcia Małgorzaty Rozenek z rodziną z ostatniego przyjęcia u ambasadora USA W. Jonesa oraz z imprezy z zeszłego roku. Dodatkowo mamy dla was fotografie Meghan Markle w stroju, którym być może inspirowała się polska gwiazda. To wszystko znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: MEGHAN MARKLE skrytykowana przez przyjaciela księcia Karola! Nie przebierał w słowach...