Małgorzata Rozenek od ponad roku spotyka się z Radosławem Majdanem. Związek tej jednej z najoryginalniejszych par polskiego show-biznesu rozwija się tak dobrze, że gwiazdy planują już ponoć swój ślub!

Rozenek i Majdan niedawno pokazali się po raz pierwszy oficjalnie podczas wielkiego balu fundacji TVN, a "Perfekcyjna Pani Domu" w kilku wywiadach podkreślała, jak szczęśliwa jest w nowym związku.

Teraz o relacji swojej córki z byłym sportowcem wypowiedział się też jej ojciec, Stanisław Kostrzewski.

Były skarbnik PiS-u też jest zachwycony swoim przyszłym zięciem i uważa, że media niesprawiedliwie oceniają Majdana!

- Nie chcę wielkich słów używać, ale proszę mi wierzyć: nie miałem żadnych obaw, jeśli chodzi o pana Radosława. Nie wierzyłem w ten wizerunek, który widziałem w środkach masowego przekazu. Nigdy nie przypuszczałem, że życie się tak potoczy i się spotkamy przy jednym stole - wyznał Kostrzewski w rozmowie z "Faktem". - Ludzie mu złą mordę przytwierdzili. Co więcej, Radek bez mrugnięcia okiem zostaje z chłopcami i rezygnuje ze swoich spraw, jak coś nam wypada. Który mężczyzna byłby skłonny do czegoś takiego? Na pewno nie każdy. Jest to bardzo dobry człowiek, świetnie zajmuje się dziećmi i pięknie oddziałuje na nie emocjonalnie. Uczy je, co jest w życiu ważne. Byłem bardzo zdziwiony, myślałem, że potrwa to tydzień, miesiąc, pół roku i koniec, a to trwa cały czas. Widzę, jaką mu to radość sprawia. Jestem przekonany, że Radek Majdan będzie dla moich wnuków doskonałym ojcem. Ale czy dla mojej córki będzie jednak lepszym mężem od Jacka? Tego nie wiem. To dla mężczyzny bardzo trudna rola.

Myślicie, że Małgorzatę Rozenek wzruszyły te słowa? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - W ciąży przytyła aż 30 kilogramów!