Jesienią na antenie TVN zadebiutuje nowa, piąta edycja programu "Perfekcyjna Pani Domu". Show, które uczyniło z Małgorzaty Rozenek wielką gwiazdę, pobiło rekord brytyjskiego oryginału, który był emitowany tylko przez trzy serie.

Okazuje się, że sama prowadząca także bardzo docenia popularność, jaką cieszy się "Perfekcyjna". Małgorzata Rozenek zdradziła nawet, że wierzy, iż jej program pomaga nie tylko uporządkować mieszkanie, ale także życie uczestniczących w nim osób!

- To jest program o prowadzeniu domu, tak najbanalniej mówiąc, ale tak generalnie o tym jak sobie radzić w życiu. Prowadzenie domu, organizowanie  tego życia domowego jest tylko pretekstem do fajnych rozmów, do zrobienia porządków dużo większych niż w szafie. Ja nie czuję się na siłach i nie czuję się kompetentna, by psychologizować, absolutnie bym się o to nie pokusiła, ale jestem przekonana, że tak małe, drobne rzeczy które mają wpływ na wygląd naszego mieszkania, mają wpływ na nasze życie - zdradziła Małgorzata Rozenek w programie "Dzień Dobry Wakacje".

Czekacie na nowe odcinki "Perfekcyjnej Pani Domu"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek - Obawia się kolejnego ślubu?