Wydarzeniem wtorkowego wieczoru by niewątpliwie pokaz Łukasza Jemioła. Tym razem projektant zaprosił na swoją prezentację jedynie 200 starannie wyselekcjonowanych gości. Nie mogło zabraknąć wśród nich Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, z którymi designer zaprzyjaźnił się na planie pierwszej edycji „Azja Express”, gdzie partnerował Hannie Lis. Potem Jemioł towarzyszył Małgorzacie Rozenek w dniu jej ślubu i podczas imprezy poprawinowej. Nic dziwnego, że gwiazda dostała zaproszenie na jego wczorajszy pokaz. Co jednak zaskakujące, nie pojawiła się na nim w kreacji Jemioła. Suknię czyjego projektu wybrała?

ZOBACZ: HANNA LIS I MAŁGORZATA ROZENEKPrzyjaciółki Łukasza Jemioła na jego pokazie mody

Perfekcyjna założyła na wczorajszy event niezwykle efektowną i elegancką suknię marki La Mania, której dyrektor kreatywną jest Joanna Przetakiewicz. Założycielka domu mody wyleciała właśnie na nagrania show „India Express”. Nie zmienia to jednak faktu, że z góry zadbała o nieustającą promocję swojej marki. Z tej też racji podarowała Małgorzacie Rozenek piękną suknię, w której ta olśniła gości wtorkowego pokazu Jemioła.

Jak się jednak okazuje, kreacja Rozenek była niczym innym jak tylko hybrydą sukni, w jakich na czerwonych dywanach pokazywała się już Joanna Przetakiewicz. Bizneswoman dwa lata temu zadała szyku w żółtej sukni własnego projektu na balu charytatywnym fundacji TVN. To właśnie wtedy zaprezentowała kreację o kroju odwróconego tulipana z dopasowanym gorsetem.

Na nieco inną suknie postawiła zaś podczas zeszłorocznego 17. Balu Dziennikarzy. To właśnie wtedy w towarzystwie Dawida Wolińskiego błyszczała w dopasowanej sukni-syrenie a biało-czarne paski.

POLECAMY TEŻ: ROZENEK, SABLEWSKA, BORUC, SOCHA, LIS, ZAWADZKA Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła [DUŻO ZDJĘĆ]

Przyznacie, że jeśli zestawi się te dwie kreacje z suknią Rozenek, można odnieść wrażenie, ze kreacja Małgosi jest wypadkową tych dwóch projektów?

Czy ta zbieżność jest przypadkowa? A może Joanna Przetakiewicz chciała, żeby o jej stylu mówiło się nawet podczas jej nieobecności w Polsce?

W końcu w show-biznesie nie ma przypadków… ;-)