Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka? Radosław Majdan zostanie ojcem?! – krzyczą nagłówki pism i portali plotkarskich. Od pewnego czasu media rzeczywiście rozpisują się o rzekomej trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek. Nic w tym dziwnego, bo sama prezenterka często podsyca plotki na temat planów powiększenia rodziny. Kilka razy wyznała, że razem z Radkiem marzą o dziecku, a najchętniej powitaliby na świecie córeczkę (Rozenek ma dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem). Czyżby tym razem plotki okazały się prawdą? Możliwe, że marzenie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już wkrótce się spełni!

 

Czy Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Fani gwiazdy zdają się znać odpowiedź na to pytanie. Od jakiegoś czasu Instagram Małgorzaty Rozenek jest pod ich baczną obserwacją. Co ciekawe, sama gwiazda daje do zrozumienia, że być może coś jest na rzeczy…I trochę podsyca plotki.

Jedną z takich sytuacji było z pewnością zdjęcie Rozenek z Radosławem Majdanem. Para pozuje w czerwonych bluzach Łukasza Jemioła. Małgorzata dość sugestywnie podpisała fotografię hashtagami: „Najpierw przychodzi miłość, potem przychodzi małżeństwo, później przychodzi dziecko w wózku”. Fani już wtedy składali parze gratulacje.

ZOBACZ TEŻ:Karolina Korwin Piotrowska o Rozenek, Kożuchowskiej i Dodzie w nowej książce!

Sugestie, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, nie są całkiem wyssane z palca. Kolejnym „dowodem” według fanów Rozenek jest zdjęcie pary, które również opatrzyła dość wymownym komentarzem: „Nasza rodzina właśnie się powiększyła. Brat Radosława, Cezary, po raz trzeci został ojcem! Michale Cezary, witamy na świecie. Ps. Mamusiu my będziemy następni” – napisali Majdanowie.

To jednak nie wszystko. W wywiadzie z Magdą Mołek piłkarz wyznał, że chciałby powiększyć rodzinę i ma nadzieję, że pojawi się „mała księżniczka”. Sama Rozenek w wywiadzie dla jednego z miesięczników wyznała natomiast, że jej marzeniem jest mieć córeczkę, której dałaby na imię „Helena”. W innych wywiadach Małorzata Rozenek wielokrotnie opowiadała o tym, jak bardzo jej ciało zmieniało się podczas dwóch ciąż. Podobno już na początku ciąży Rozenek ma w zwyczaju tyć dobrych kilka kilogramów, a potem jeszcze bardziej.

Ostatnio fani dopatrzyli się takich niby ciążowych krągłości podczas konferencji prasowej, na której Rozenek promowała program „Projekt Lady”. Uwagę widzów przykuł lekko zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Być może jest to tylko niefortunna stylizacja, a może chodzi o coś więcej...

Czy więc faktycznie Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Jak na razie ani sama gwiazda, ani Radosław Majdan, ani menedżer Rozenek nie komentują tych doniesień.