Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Radosław Majdan zostanie ojcem? Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już w maju tego roku. Od tamtej pory media rozpisują się o rzekomej trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek, a sama gwiazda często podsyca plotki na temat planów powiększenia rodziny. Kilka razy wyznała, że razem z Radkiem marzą o dziecku, a najchętniej powitaliby na świecie córeczkę (Rozenek ma dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem). Dodatkowo Małgorzata Rozenek na oficjalne wyjścia wybiera często duże, wielowarstwowe kreacje, które sprytnie maskują jej kształty. Czyżby tym razem plotki okazały się prawdą? 

Małgorzata Rozenek na Bal Fundacji TVN 2017 wybrała tiulową kreację w kolorze pudrowego różu od polskiej marki Bohoboco. Suknia świetnie eksponowała ramiona Perfekcyjnej oraz jej opaleniznę, idealnie za to maskowała krągłości figury. Wielowarstwowa kreacja z długim trenem jedynie podsyciła plotki o domniemanej ciąży Małgorzaty Rozenek... Do różowej sukni gwiazda upięła włosy w wysoki kucyk oraz dobrała małą, czarną torebkę-pudełko. Towarzyszący jej mąż, Radosław Majdan wybrał na tę okazję klasyczny garnitur i czarną muchę.

Czy więc Małgorzata Rozenek rzeczywiście jest w ciąży? Być może jest to tylko niefortunna stylizacja, a może chodzi o coś więcej... Jak na razie ani sama gwiazda, ani Radosław Majdan, ani menedżer Rozenek nie skomentowali oficjalnie krążących plotek. ;)

Zobacz WSZYSTKIE KREACJE gwiazd na Balu Fundacji TVN 2017 ---->