Małgorzata Rozenek jest w ciąży? O tym, że prowadząca "Projekt Lady" spodziewa się dziecka donosi portal "Pudelek". Redakcja serwisu informując o ciąży żony Radosława Majdana powołuje się na swoich anonimowych informatorów. Źródła portalu podają, że Małgorzata Rozenek urodzi swoje trzecie dziecko już w pierwszej połowie 2019 roku. - Wszystko przebiega po jej myśli i na pewno zostaną rodzicami za kilka miesięcy - donosi informator. Doniesienia o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan mają też potwierdzać wykonane przez paparazzi zdjęcia z kolejnej wizyty gwiazdy w przychodni leczenia niepłodności, gdzie miała się rzekomo udać na wizytę kontrolną. Zjawiła się tam w luźnej stylizacji, która miała jak się zdaje ukryć jej coraz bardziej zaokrąglony brzuch.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

O potencjalnej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan w mediach zajmujących się tematyką gwiazd spekuluje się już co najmniej od kilku miesięcy. Gwiazda TVN i TVN Style bowiem otwarcie przyznaje w wywiadach, że marzy o pierwszym wspólnym dziecku ze swoim trzecim mężem, Radosławem Majdanem. W czerwcu para została też zresztą przyłapana na wizycie w klinice in vitro.

Przypomnijmy, że prezenterka telewizyjna ma już dwoje dzieci z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010).

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z jej ostatnich publicznych wystąpień możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK w ciąży?: "Miałam nadzieję, że się nie domyślisz"