Niektóre gwiazdy przy ubieraniu bożonarodzeniowych drzewek stawiają na minimalizm, inni wręcz odwrotnie - na duże, bogato zdobione drzewka, których gałązki wręcz uginają się od światełek i mnóstwa kolorowych bombek. Rustykalne, klasyczne, czy eklektyczne? Złote, czerwone, zielone, fioletowe, a może całkiem białe - jak gwiazdy ubrały swoje choinki na święta Bożego Narodzenia 2017?

Choinki gwiazd 2017

Aktorzy, wokaliści, gwiazdy programów rozrywkowych, muzycy, osobowości telewizyjne, modele i projektanci - w święta Bożego Narodzenia każdy chce pochwalić się swoim pięknym drzewkiem. Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Michał Szpak, Agata Młynarska, Julia Wieniawa, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł, Magda Gessler, Anna Lewandowska i Macademian Girl - to m.in. właśnie oni pochwalili się w sieci swoimi choinkami. A my jesteśmy nimi zachwyceni!

Jak gwiazdy spędzą święta Bożego Narodzenia 2017?

Czyja choinka w tym roku wygląda najoryginalniej? Kto postawił na feerię barw i kompilację ozdób w różnych stylach? A kto wybrał świąteczny minimalizm? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)  Wprost nie możemy się zdecydować, która jest nasza ulubiona...?!

A przy okazji życzymy Wam radosnych, rodzinnych, ciepłych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia 2017 oraz pięknie i gustownie ustrojonych choinek!

– zespół GALA.pl ;-)