Gwiazdy na ramówce TVN - relacja na żywo. Prezentacja nowej ramówki TVN to zawsze impreza, na której roi się od gwiazd show-biznesu.Tym razem na ramówce TVN wiosna 2019 pojawiły się gwiazdy, które dopiero co wróciły z zimowego urlopu. Pojawili się Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, czy Kinga Rusin. Nie zabrakło też Izabeli Janachowskiej, która zaledwie wczoraj ogłosiła na Instagramie swoją pierwszą ciążę. Poza tym na konferencji ramówkowej TVN pojawili się Marcin Prokop, Agata Młynarska, czy Dorota Szelągowska. Kto zachwycił stylizacją? Kto zaskoczył doborem ekscentrycznych dodatków? Sprawdź w naszej GALERII.

Ramówka TVN - wiosna 2019 ZDJĘCIA

Wiosenna ramówka TVN pełna będzie polskich seriali. Stacja połączyła siły z Remigiuszem Mrozem, w efekcie czego powstał serial "Chyłka - Zaginięcie" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Do tej pory widzowie mogli oglądać go jedynie w Playerze, ale wiosną trafi na antenę TVN. Pierwszy odcinek serialu już w sobotę 23 lutego o godzinie 20:00. Nowością będzie serial „Szóstka”, opowiadający o łańcuchowym przeszczepie nerki. Sześcioodcinkowa produkcja pojawi się na ekranach w niedzielę 24 lutego o 21:30. TVN wyemituje też uwielbianą przez widzów "Diagnozę" (wtorki o 21:30, premiera 19 lutego), a także, po 12 latach przerwy, wróci serial „Odwróceni”. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą w poniedziałek 18 lutego o godzinie 21:30.

Zobaczymy również nową edycję "Agent: Gwiazdy", którą poprowadzi Kinga Rusin, a zmagać z zadaniami będą się m.in. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Angelika Mucha, Andrzej Gołota, czy Misiek Koterski. Pełną listę uczestników znajdziecie tutaj.

TVN pokaże wiosną nowy program rozrywkowy „Starsza pani musi fiknąć”. W show wezmą udział matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dzieci ze znanym rodzicem, którzy razem będą spełniać swoje ekstremalne marzenia. Wśród uczestników: Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą, a także Joanna Krupa, Joanna Jędrzejczyk, Magda Gessler.

Zobacz gwiazdy na ramówce TVN Wiosna 2019 --->