Dzisiejszego wieczoru w gmachu Ufficio Primo w Warszawie odbył się pokaz marki La Mania. Joanna Przetakiewicz we współpracy z Lilianą Prymą przygotowały na ten wieczór wyjątkowe kreacje. Większość zgromadzonych gości oczekiwała jednak na ten jeden szczególny model. Chodziło o wyjątkową suknię inspirowaną nowym smakiem lodów Magnum: Magnum Double Raspberry. Kreacjęzaprezentowała supermodelka Magdalena Frąckowiak. Dodajmy, że Frąckowiak od ponad pół roku spotyka się z synem Przetakiewicz, Alexem Przetakiewiczem. Jego oczywiście nie mogło zabraknąć na pokazie La Manii dla Magnum. Ale nie tylko piękna Frąckowiak przyciągała tego wieczoru uwagę, a Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-Majdan i Anna Mucha.

Na pokaz marki La Mania dla Magnum przybyła plejada polskich gwiazd. Wśród nich byli: Michał Piróg, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Marta Wierzbicka czy Dorota Gardias. Pojawili się także stylowi mężczyźni, którzy słyną z zamiłowania do mody - Dawid Woliński, Sławek Uniatowski czy Rafał Maślak. Dostrzegliśmy także Radka Pestkę, Tomasza Ossolińskiego i Mariusza Przybylskiego.

ZOBACZ: Gwiazdy na pokazie marki La Mania dla Magnum. Sprawdź, kto się pojawił>>

Nie zabrakło również przedstawicielek blogosfery. Dumnie reprezentowały ją najsłynniejsze polskie blogerki modowe - Maffashion, Jessica Mercedes oraz Macademian Girl. Każda z nich pokazała się na czerwonym dywanie w wyszukanej i oczywiście bardzo modnej stylizacji. Ich kreacje zobaczycie TUTAJ>>

Największe wrażenie zrobiły jednak stylizacje tych trzech pań - Małgorzaty Rozenek-Majdan, Małgorzaty Sochy oraz Anny Muchy. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek lubi zaskakiwać swoich fanów odważnymi, eleganckimi, ale seksownymi kreacjami. Tym razem nie mogło być inaczej. Rozenek postawiła na piękną dwukolorową kreację. Kanarkowa góra to dzieło z najnowszej kolekcji La Manii, do której Małgorzata dobrała śnieżnobiałą spódnicę z rozporkiem od Mint Label. Do tego torebka od Jimmy Choo i buty marki Aquaazzura. Nic dziwnego, że Radosław Majdan niemal na krok nie opuszczał swojej żony - Małgorzata wyglądała naprawdę pięknie!

Tymczasem Małgorzata Socha postawiła na mocniejsze barwy. Przypomnijmy, że Socha zaledwie kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka od tamtej pory rzadko pojawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio zrobiła wyjątek i przybyła na pokaz Łukasza Jemioła. Nie opuściła również świętowania 40-lecia marki Apart oraz pojawiła się na spotkaniu prasowym z marką Emolium. Do tej pory jej kreacje były w stonowanych kolorach. Tym razem Małgorzata Socha zrobiła wyjątek i postawiła na kreację w kolorach ostrego różu i czerwieni.

Tymczasem Anna Mucha ostatni raz wystąpiła na czerwonym dywanie w listopadzie 2016 roku. Pokaz La Manii dla Magnum to więc jej pierwsze wielkie wyjście od dawna! Jej kreacja jak zwykle była seksowna - podkreślała dekolt aktorki i jej piękne nogi. Mucha chętnie pozowała do zdjęć, również z gwiazdą wieczoru - Magdaleną Frąckowiak.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądały gwiazdy! Kto według Was prezentował się najlepiej?