Dopiero co Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej świeżo poślubiony mąż urządzili poprawiny po swoim hucznym ślubie, a już Perfekcyjna wyjechała w podróż poślubną. Co ciekawe, nie zabrała na nią swojego małżonka. W to miejsce porwała ze sobą nową przyjaciółkę z kręgów show-biznesu - Agnieszkę Woźniak-Starak, z którą ewidentnie zaprzyjaźniła się podczas kręcenia popularnego show Azja Express.

HOT NEWS: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali poprawiny po swoim ślubie. Wiemy, kto się na nich pojawił!

Gwiazdy wybrały się do Grecji, a konkretnie na słynną wyspę Mykonos, na której urlop w tym roku spędziło mnóstwo celebrytów. Jak się okazuje, Mykonos to obecnie mekka dla sławnych i bogatych. I nie ma się co dziwić: wyspa oferuje całe mnóstwo akacji, jest niedaleko Polski a ceny są tam wciąż europejskie.

Na zdjęciach Małgorzaty Rozenek-Majdan ewidentnie brakuje Radka Majdana, który za pewne przygotowuje się do batalii sądowej z Kubą Wojewódzkim. Skąd zatem pomysł Perfekcyjnej na taki wypad bez męża? Był on prezentem ślubnym dla niej od Ewy Chodakowskiej, która na bieżąco koordynuje cały grecki wypad gwizd TVN.

CZYTAJ: Ewa Chodakowska na wakacjach. Wiemy, gdzie trenerka fitness żegnała lato! [ZDJĘCIA]

Jednak to nie Ewa trenuje na bieżąco Perfekcyjną. Kondycją Pani Majdan zajmuje się bowiem jej osobista trenerka, Lidia Wierzbowska, której również nie zabrakło na Mykonos.

Wychodzi na to, że panie zrobiły sobie damski wypad i odpoczywają jedynie w „babskim” gronie. Każdy dzień zaczynają jednak od treningu, który pozwoli im w doskonałej formie zacząć sezon jesienny w stacji.

Jak się bowiem spekuluje, gwiazdy mają mieć ręce pełne roboty! Perfekcyjna0 ma na jakiś czas zastąpić Kingę Rusin i dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN a Perfekcyjna1 zacznie zapewne prace nad kolejnym sezonem Project Lady. Porządny relaks ze sportowymi przerywnikami na pewno dobrze im zrobi przed okresem wzmożonej, jesiennej aktywności zawodowej! Choć na widok przyrody, w jakiej przychodzi im odpoczywać, nawet nam bieleje oko!