Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. Nie od dziś wiadomo, że w trenowaniu wspiera ją najpopularniejsza trenerka w Polsce – Ewa Chodakowska oraz trener personalny Lidia Wierzbowska. Kilka dni temu świeżo upieczona małżonka Radosława Majdana wyjechała wraz z Agnieszką Woźniak- Starakna bootcamp Ewy Chodakowskiej w Grecji, który trenerka co roku organizuje na Mykonos.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starakuciekły z chłodniej Polski do słonecznej Grecji. Kto już tam na nie czekał?

Przypomnijmy, że mniej więcej miesiąc temu Małgorzata Rozenek została żoną Radosława Majdana. Był to jeden z najgłośniejszych ślubów tego roku. Dzięki obecnych na ślubie fotografom mieliśmy okazję podziwiać dwie kreacje gwiazdy, wystrój sali, a także stylizacje przybyłych gości. Para postanowiła zorganizować również poprawiny, które odbyły się w miniony weekend.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali poprawiny po swoim ślubie. Wiemy, kto się na nich pojawił!

Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się masą zdjęć z treningów wraz z Chodakowską i Wierzbowską. Razem z Lidią Rozenek-Majdan ćwiczy zaledwie od początku września, ale już widać efekty.

Wiem, że rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami może być dla wielu trudne i mało komfortowe, a ponieważ cenię sobie Waszą prywatność i intymność, treningi prowadzę w kameralnych warunkach, czyli w Waszym domu. Uważam, że jest to dla Was duże ułatwienie i wygoda, a jednocześnie będziecie czuć się dużo pewniej, ponieważ nie będziecie obserwowani. - napisała na swojej stronie Lidia Wierzbowska.

Patrząc na zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan, pierwsze efekty ćwiczeń już widać. I są spektakularne! Świadczy o tym z pewnością ostatnie zdjęcie, jakie gwiazda dodała na Instagram. Mamy okazję podziwiać na nim piękną kobiecą sylwetkę Rozenek-Majdan. Wow! Niestety, gdy wróci z Mykonos, Rozenek będzie musiała się zmierzyć z atakiem, jaki wystosowała względem niej Renata Kaczoruk.

GŁOSUJ W PLEBISCYCIE RÓŻE GALI 2016 na Małgorzatę Rozenek>>

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia perfekcyjnej sylwetki Małgorzaty Rozenek-Majdan!