Małgorzata Rozenek-Majdan podczas promocji programu „Projekt Lady” dała namówić się nam na krótki wywiad. To podczas niego zapytaliśmy ją m.in. plany na okrągłe urodziny, które przypadają już 1 czerwca 2018. Jak się okazuje, za Małgosię jej urodzinowe party wprawia jej mąż oraz agent. Gwiazda będzie jednak partycypowała w przygotowaniach do tego wydarzenia. Zatwierdzi m.in. listę gości, bo - jak sama mówi - nie lubi niespodzianek.

Małgorzata Rozenek-Majdan planuje 3. ciążę?

A czego z okazji czterdziestki sobie życzy? Rozenek-Majdan w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jej wymarzonym prezentem byłoby... jeszcze jedno dziecko. Już od dłuższego czasu mówiło się, że Małgosi marzy się córeczka. Teraz gwiazda zarzeka się, że płeć kolejnego potomka nie będzie miała jednak dla niej znaczenia:

„To nie ma znaczenia, czy byłby to chłopiec, czy też dziewczynka. Z chłopcem byłoby nawet łatwiej, bo mam już doświadczenie. Ale dziewczynka byłaby na pewno spełnieniem marzeń...” – mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w Gala.pl - WYWIAD

Czy teraz podtrzymuje te słowa. Czy kolejne dziecko jest dla gwiazdy priorytetem? I czy faktycznie z okazji swoich 40. urodzin planuje powiększenie rodziny? A może to jedynie plotki? To zdradziła tylko nam!

Zobaczcie najnowszą wypowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan w naszym stałym cyklu „Powidz Oscarowi”: