Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z gwiazd obecnych na poniedziałkowej premierze 3. edycji show TVN „Projekt Lady”. Na promocji programu pojawy się też jego mentorki, Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska, ale to właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan przyciągnęła najwięcej spojrzeń i fleszy fotoreporterów. I wcale się tego nie dziwimy! Obok seksowej stylizacji gwiazdy nie dało się przejść obojętnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan to PRAWDZIWA DAMA?

Małgorzata Rozenek-Majdan miała tego dnia na sobie czarną, obcisłą sukienkę ze złotymi guzikami od Balmain, naszyjniki z krzyżami nawiązujące do ostatniej gali MET oraz czarne, seksowne szpilki. Cała ta stylizacja wyglądała na niezwykle kuszącą, nie pozostawiała też zbyt wiele dla wyobraźni. Czy taka stylizacja przystoi zatem damie, która prowadzi tak popularny format jak „Projekt Lady”?

Zapytaliśmy o to Małgorzatę na konferencji programu. Co nam odpowiedziała? Czy wymigała się od odpowiedzi? A może bez problemu skonfrontowała się z tym pytaniem? I co na temat jej strojów uważa Irena Kamińska-Radomska - mentorka programu Projekt Lady”? Obejrzyjcie wypowiedzieć Małgorzaty Rozenek-Majdan w naszym cyklu „Powiedz Oscarowi” i dowiedźcie się sami: