W finale programu "Iron Majdan" Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przybyli do Bilbao. Tradycyjnie nie wiedzieli, z jakiego powodu się tam znaleźli oraz jakie zadanie będą tam na nich czekać. Dowiedzieli się tylko, że zostali zaproszeni na… kolację. W restauracji czekał na nich właściciel Fernando Canales Extanobe. Na początku para dostała do skosztowania kalmary. - Zero tytłania w błocie - powiedzieli zachwyceni. - Za kilka dni odwiedzą mnie znani i ważni ludzie. Chciałbym, żebyście dla nich gotowali - powiedział właściciel. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewali się, że tą parą będzie jakiś piłkarz z Athletico Bilbao z narzeczoną. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna!

Rodzice Małgorzaty Rozenek w "Iron Majdan"

Małgorzata Rozenek bardzo dobrze sobie radziła w kuchni. - Ona jest bardzo dobrze zorganizowana. Dba o czystość i estetykę - powiedział Fernando. Radosław gorzej sobie radził. - Jeżeli już coś robisz, to po to, żeby zrobić to jak najlepiej. Żeby wygrać. Uważam, że jest to ważne w każdej dziedzinie życia - powiedziała Małgorzata Rozenek. Niestety, mimo jej zorganizowania, Rozenek przesoliła kalmary. To oznaczało tylko jedno: Radek zostanie szefem kuchni!

W finale programu okazało się jednak, że gośćmi zaproszonymi przez szefa kuchni byli rodzice Małgorzaty Rozenek, którzy na co dzień stronią od show-biznesu: Zofia Kostrzewska oraz Stanisław Kostrzewski.Małgosia nie mogła dodzwonić się do mamy. Gdy wreszcie się udało, mama oszukała ją, że jej nie słyszy, bo… sąsiad podjechał pod jej dom traktorem! ;-)

Obecność rodziców Małgorzaty Rozenek była dla gwiazdy nie lada zaskoczeniem.  Co powiedziała o nich podczas nagrania programu?

„Moi rodzice nie są ze mnie dumni za dokonania zawodowe. W ogóle. Mam wrażenie, że bardziej przejmują się ciemnymi stronami niż ja się przejmuję!”

Radek podkreślił tze, że Małgosia ściera się z mamą przy każdej rozmowie. Obie mają silne charaktery. Tymczasem rodzice stwierdzili, że akceptują ją taka, jaka jest i kochają najmocniej.

A jaj rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan prezentowali się odcinku finałowym „Iron Majdan”? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII ;-)