Małgorzata Rozenek dzięki "Iron Majdan" testuje swoje możliwości w skrajnie ekstremalnych sytuacjach. W 4. odcinku hitu wiosennej ramówki TVN gwiazda razem ze swoim mężem Radosławem Majdanem wystąpiła w Tajlandii przed kilkudziesięciotysięczną publicznością z rockowym zespołem Sweet Mullet. Widok tak ogromnego tłumu na koncercie przypomniał prowadzącej "Projekt Lady" o aferze na zeszłorocznym festiwalu w Opolu. Przypomnijmy, że po szeroko opisywanej w mediach wpadce z niską frekwencją na koncercie Jana Pietrzaka, dużo mówiło się o tym, że następnego dnia część publiczności w opolskim amfiteatrze udawali statyści. W ostatni poniedziałek widzowie TVN byli świadkami, jak w Małgorzata Rozenek ekscytując się tłumem przed sceną wbiła szpilę we władze TVP i Opole.

- To jest większa scena niż ta, na której Kings of Leon występowało w Warszawie. To jakbyśmy występowali w Opolu przed dobrą zmianą!  - powiedziała gwiazda "Iron Majdan".

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK I RADOSŁAW MAJDAN starają się o dziecko! Planują syna czy córkę?

Małgorzata Rozenek wyśmiewa Opole w Iron Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dali czadu z gwiazdami tajskiego rocka. Przypomnijmy, że w ramach promocji "Iron Majdan", para wystąpiła z zespołem Sweet Mullet jeszcze raz podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN. Poniżej możecie zobaczyć, jak im wtedy poszło. Z kolei w naszej GALERIImamy dla was dużo zdjęć z ostatniego odcinka "Iron Majdan" w Tajlandii.