Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli jednymi z najchętniej fotografowanych gości na oficjalnej premierze filmu "Sztuka kochania". Ta odbyła się wczoraj wieczorem w kinie Multikino w Złotych Tarasach. I choć większość gwiazd pokazała się na niej w bardzo drogich stylizacjach, to jednak ta, którą wybrała Rozenek, przebiła wszystkie! Nie tylko stylem, ale i ceną. Jej cała stylizacja kosztowała bowiem ponad 30 tysięcy złotych!

ZOBACZ: PIOTR WOŹNIAK STARAK wygłosił kontrowersyjne przemówienie na premierze „Sztuki Kochania”

Małgorzata Rozenek jak zwykle wyglądała bardzo stylowo, światowo i …drogo! I nie ma się co dziwić. W końcu jej stylizacja była warta przynajmniej 30 tysięcy złotych Co więcej, prawie cała pochodziła od jednego projektanta. Którego?

Rozenek, która na poranną prezentację ramówki TVN wybrała sukienkę marki Balmain, tym razem była ubrana w projekty brytyjskiego domu mody Alexander McQueen, w którym dyrektor kreatywną jest obecnie Sarah Burton. Z najnowszej kolekcji domu mody Perfekcyjna Pani Domu wybrała sobie aż cztery rzeczy. I to wcale nietanie!

HOT LOOK: MAŁGORZATA ROZENEK Gwiazda w tej samej sukience co Kim Kardashian

Czarna koszula z oryginalnym nadrukiem w motyle kosztuje 3870 złotych. Czarne klasyczne spodnie to wydatek ok. 2200 złotych, a widowiskowy płaszcz z nadrukiem kuszących ust i gwiazdek to ok. 9700 złotych. Trzeba przyznać, że te ubrania wyjątkowo do siebie pasowały. Na look Rozenek złożyły się jednak także drogie dodatki.

NASZA GALERIA: MAGDALENA BOCZARSKA, MARIA SADOWSKA I INNE GWIAZDY na najgłośniejszej premierze roku!

Małgorzata Rozenek dobrała do swojego looku jeszcze biżuterię z linii Eternity marki Lilou oraz podręczną torebkę, również od Alexandra McQueena, za 3800 złotych. Ale to nie wszystko! Look Rozenek uzupełniły kultowe szpilki w kolorze indygo z aplikacją z cyrkonii od Manolo Blahnika. Te same, które oglądaliśmy w filmie "Seks w Wielkim Mieście" w garderobie Carrie Bradshaw. Kiedy się to wszystko razem zsumuje, wychodzi na to, że Rozenek-Majdan miała na sobie ponad 30 tysięcy złotych! Jak na polskie warunki to całkiem sporo….

Czy te ubrania były warte swojej ceny? Naszym zdaniem Perfekcyjna wyglądała w nich… perfekcyjnie!

A Wam jak się w nich podobała?