Małgorzata Rozenek-Majdanjuż tej jesieni zaprezentuje nowy program na TVN Style pt. „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Gwiazda TVN będzie w nim namawiać Polki do zmian - nie tylko związanych z wyglądem, lecz także z nastawaniem psychicznym, motywacją i poczuciem własnej wartości. Jak się jednak okazuje, nowy format to tylko jeden w wielu, które gwiazda ma w planach na najbliższe lata. Rozenek-Majdan prowadzi już nawet zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których chciałaby być gospodynią. Czego dokładnie miałyby dotyczyć?

Małgorzata Rozenek-Majdan - kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z największych gwiazd TVN. Zasłynęła jako prowadząca show „Perfekcyjna pani domu”. Potem spróbował swoich sił w kilku kolejnych programach, jak "Bitwa o dom" i "Piekielny hotel". Na wiosnę tego roku TVN pokazał reality-show „Iron Majdan”, w którym wraz z mężem Radowałem Majdanem podejmowała się ekstremalnych wyzwań w różnych częściach świata. Jesienią na antenie stacji TVN Style zadebiutuje program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Jego gospodyni ma przeprowadzać w nim metamorfozy kobiet, którym marzy się życie, jakie na co dzień prowadzą gwiazdy. Uczestniczące w show kobiety będą towarzyszyć Małgorzacie Rozenek-Majdan w jej codziennym życiu - zarówno prywatnym, jak i zawodowym i decydować, czy aby na pewno podoba im się życie w blasku fleszy i pod nieustającą obserwacją:

 - To jest program, który będzie namawiał kobiety do zmian, będzie dawał im taką możliwość, ale nie tylko do tych zmian zewnętrznych, lecz także do tych zmian wewnątrz, tych tak naprawdę najważniejszych – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan - nowy program w TVN

Castingi do programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” ruszyły pod koniec lipca. Program swoją premierę będzie miał na jesieni na TVN Style. Na antenę TVN wkrótce wróci również „Projekt Lady”, na co Małgorzata Rozenek-Majdan. Kolejne kontynuacje znanych już formatów nie wyczerpują jednak zawodowych ambicji gwiazdy. Rozenek-Majdan utrzymuje bowiem, że ma jeszcze bardzo dużo marzeń zawodowych:

- Mam nawet kilka takich programów, o jednym już bardzo poważnie rozmawiam na przyszłą ramówkę. Wszystko, nie ukrywam, zależy od mojej sytuacji osobistej i to na tym się teraz najwięcej skupiam – zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan portalowi wirtualnemedia.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaznacza, że ogląda telewizje z różnych części świata i część zagranicznych formatów chciałaby przeszczepić do Polski. Gwiazda podkreśla, że jej zdaniem w polskiej telewizji jest jeszcze wiele do zrobienia, a ona ma konkretne pomysły na wymarzone programy. Myślicie, że do momentu ich realizacji Małgorzata Rozenek-Majdan nie zacznie się już powoli nudzić Polakom…?