Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan byli gwiazdami programu „Iron Majdan”, który był podobno najdroższa produkcją w historii TVN. Wyprodukowanie jednego odcinka show miało kosztować nawet 1 milion złotych! W ramach programu gwiazdorska para odwiedziła kilka państw, w tym m.in. USA, Tajlandię, Kambodżę, Azerbejdżan, Gruzję i Islandię, gdzie musieli wykonywać najbardziej karkołomne zadania, w tym m.in. zagrać koncert dla wielotysięcznej publiczności i ugasić pożar w zajętych ogniem hangarach. W finale 1. sezonu programu pojawili się nawet rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan, która się ich tam zupełnie nie spodziewała. Czy ta seria atrakcji wystarczyła, aby stacja zdecydowała się nakręcić kolejną edycję programu?

Będzie kontynuacja "Iron Majdan"?

Już po kilku pierwszych odcinkach wiadomo było, że program „Iron Majdan” spodobał się widzom. Średnia widownia trzech pierwszych odcinków programu wyniosła 975 tys. osób, co przełożyło się na 11,32 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. Tak wynikało przynajmniej z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Oglądalność „Iron Majdan” spadała potem z odcinka na odcinek. Premierowy odcinek przyciągnął  1 mln osób, drugi - 996 tys., natomiast trzeci - 925 tys. Mimo to program i tak był jedną z najmocniejszych propozycji stacji mijającej wiosny. Czy takie wyniki oglądalności wystarczą jednak, aby stacja podjęła decyzję o jego kontumacji?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma już plany na wakacje?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż faktycznie będą w te wakacje nagrywali kolejny sezon "Iron Majdan"? A może wejdą na plan zupełnie nowego projektu? Albo odpuszczą sobie póki co pracę i skupią się na wypoczynku oraz życiu rodzinnym? Zobaczcie, co na ten temat powiedziała nam Małgosia w naszym cyklu „Powiedz Oscarowi”. Jesteście zaskoczeni jej słowami?