W przygotowaniach do tej wyprawy do Paryża uczestniczkom show „Projekt Lady 3” pomoże Małgorzata Rozenek-Majdan. To właśnie prowadząca show da im krótką lekcję języka francuskiego. Ten szybki kurs zaskoczy, a nawet wprawi w zakłopotanie uczestniczki, gdyż niektórych francuskich zwrotów używały dotąd całkowicie nieświadomie. Ciekawe, czy Małgosi Rozenek-Majdan uda się wyjaśnić im, jakie zwroty okażą się dla nich wyjątkowo przydatne…?

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy francuskiego w „Projekt Lady 3”

Już po przylocie do Paryża uczestniczki show „Projekt Lady 3” czeka wizyta w Akademii Międzynarodowej Dyplomacji, spotkania z  ambasadorami i kurs zasad protokołu dyplomatycznego. Egzamin ze zdobytej wiedzy odbędzie się podczas uroczystej kolacji w towarzystwie przedstawicieli arystokracji i dyplomacji. Jeśli szykuje się tak wytworne spotkanie, to i strój musi być odpowiedni. Jednak przygotowane na tę okazję sukienki nie wszystkim uczestniczkom przypadną do gustu. Niektóre z nich podczas przymierzania kreacji wpadną w rozpacz. A to nie koniec nieprzewidzianych wypadków. Spotkanie z szanowanymi i znamienitymi osobowościami będzie obfitowało w mnóstwo podchwytliwych zadań i zaskakujących sytuacji. Jak poradzą sobie z nimi uczestniczki show „Projekt Lady 3”? I czy lekcje francuskiego, które pobiorą u Małgosi Rozenek-Majdan, nie pójdą w las?

Tego dowiemy się już dziś. w poniedziałek, 23 lipca, o godz. 21.30. Zanim jednak to, zobaczcie w naszym WIDEO, jak Małgosi Rozenek-Majdan szło uczenie dziewczyn tego jakże pięknego, ale i trudnego języka. Myślicie, że mogłaby być profesjonalna nauczycielką języków obcych?