Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Od początku tej znajomości, Małgosia i Radek wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Gospodyni programu "Project Lady” i były piłkarz zaczęli się spotykać w 2013 roku, natomiast trzy lata później, stanęli na ślubnym kobiercu. Od dwóch lat Rozenek stara się zajść w kolejną ciążę przy wykorzystaniu metody in vitro. Dzięki sztucznemu zapłodnieniu na świat przyszli dwaj synowie gwiazdy - Stanisław i Tadeusz, ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. W ostatnim czasie 41-latka ujawniła plany odnośnie swojej kolejnej ciąży. Czy "Perfekcyjna Pani Domu” zostanie mamą po raz trzeci? 

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży?

Małgorzata Rozenek od ponad dwóch lat stara się o trzecie dziecko przy wykorzystaniu metody in vitro. W wywiadzie dla "Twojego Imperium” wyznała, że czas pogodzić się z myślą, że nie uda jej się zajść w kolejną ciąże.

"Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku. Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat" – oznajmiła w tygodniku Małgorzata Rozenek.

41-latka do końca roku chce się poddać jeszcze dwóm próbom zapłodnienia metodą in vitro. Jeśli nie zakończą się one sukcesem, zrezygnuje z kolejnych zabiegów. Jednak nie oznacza to, że Małgorzata Rozenek i jej mąż porzucą marzenia o powiększeniu rodziny. Para nie wyklucza adopcji. 

"Bierzemy pod uwagę adopcję. [...] Życzliwi ludzie życzą nam dziewczynki, ale ja świetnie odnajduję się w męskim gronie. Poza tym ja już dobrze wiem, jak wychować chłopców" - wspomniała w wywiadzie mama Stanisława i Tadeusza.

W kwietniu Małgorzata Rozenek-Majdan wydała książkę "In vitro. Rozmowy intymne”, w której poruszyła problem zapłodnienia sztuczną metodą. Oprócz rozmów z ekspertami, celebrytka podzieliła się z czytelnikami swoimi doświadczeniami. Według autorki największą przeszkodą dla wielu tysięcy małżeństw w Polsce, które starają się o potomstwo jest fakt, że zabieg nie jest w naszym kraju refundowany, a jego koszt jest zbyt wysoki. 

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie mamą po raz trzeci? 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan projektantką! Stworzy swoją pierwszą kolekcję ubrań