Pokaz Ewy Minge w Paryżu zebrał świetne recenzje i oklaski na stojąco. Na pokazie Minge gościła Małgorzata Rozenek, która wzięła ślub z Radosławem Majdanem w kreacji projektantki. Rozenek nie ukrywa, że jest wielką fanką eleganckich i seksownych projektów Ewy Minge, dlatego jej obecność na paryskim pokazie kreatorki mody nie jest zaskoczeniem. Małgorzata wystąpiła we Francji w zestawie prosto z nowej kolekcji Minge. Kreacje pokazywane w Paryżu obejrzysz w naszej GALERII.

Pokaz Ewy Minge w Paryżu odbył się w XIX-wiecznej sali Imperialnej Hotelu Westin. Nowa kolekcja Minge jest inspirowana "Jeziorem Łabędzim" Czajkowskiego, tak też się nazywa. Na pokazie polskiej projektantki w Paryżu pojawili się wpływowi goście, w tym grupa wiernych klientów Haute Couture, m.in. wielbicielka Ewy Minge, księżniczka Burundii Esther Kamatari. Do Paryża na pokaz Ewy Minge przyleciał też Józef Wojciechowski, polski milioner, właściciel JW Constructions.

Wyjątkowa oprawa nowej kolekcji Ewy Minge oraz sam jej niezwykle eteryczny i wyjątkowy charakter zostały przyjęte ogromnym aplauzem. Niespodzianką dla wszystkich były baletnice baletu francuskiego, które rozpoczęły pokaz oraz towarzyszyły modelkom do końca, tworząc unikatową oprawę show. W pierwszym rzędzie podczas pokazu Minge zasiedli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Po pokazie serdecznie gratulowali projektantce kolejnego sukcesu.

Zachwycający pokaz Ewy Minge w ramach Paris Fashion Week. Ewciu, wielkie brawa, było wspaniale! - napisała Rozenek na Instagramie.

 

@eva_minge wspaniały pokaz

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Lip 1, 2018 o 6:41 PDT